MMA PLKwieciński”Matrix” odpowiada Kwiecińskiemu: Je**ć Cię! Jesteś zwykły pet, którego się gasi na co dzień! [WIDEO]

”Matrix” odpowiada Kwiecińskiemu: Je**ć Cię! Jesteś zwykły pet, którego się gasi na co dzień! [WIDEO]

Michał Królik zapewnia, że to ostatni filmik, który kieruje w stronę Alana Kwiecińskiego. Utytułowany zawodnik K-1 postanowił odpowiedzieć byłemu uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy”. Przypomnijmy, że ”Alanik” dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, lecz postanowił odmówić.

Królik

Królik wystąpił na ostatniej gali WOTORE 5, gdzie doszło do rewanżu z równie utytułowanym Bartoszem Batrą. ”Matrix” zaprezentował się z kapitalnej strony. Królik w 30-sekund znokautował rywala.

Kwieciński na insta stories postanowił wypowiedzieć się o ”Matrixie”.

Śmieszny jesteś ku**a hipokryto.

Królik mocno odpowiada!

Michał Królik postanowił mocno odpowiedzieć!

Ostatni raz nagrywam ten filmik, dla tej ku**a parchy wstrętnej, bo odniósł się do mojego ostatniego wywiadu dla MMA.pl, że jestem hipokryta. Gościu ku**a nie oceniaj mnie tak jak ku**a jakim Ty jesteś, bo ja na pewno nie jestem taki jak Ty. Nie dość, że hipokryta, to jeszcze zakłamany i fałszywy oszust. Co ku**a zrobiłeś z założyłeś się z ojcem Denisa o zakład, przej**ałeś zakład i k**wa co? Nie umiałeś wpłacić pieniędzy na chore dzieci. Co musiało się stać? Cała Polska, wszystkie portale musiały z Tobą ruszyć, żebyś dopiero ku**a się obudził, pobiegł i wpłacił pieniądze. Oszuście zakłamany, a co do wywiadu, to prawdę powiedziałem i cały czas będę to powtarzał, że jesteś ku**a parcha skończona. Łazisz po wywiadach, po FAME’ie i gadasz, że miałeś się bić na MMA ATTACK na freakowej organizacji. Weź Ty się pi**dolnij w ten łeb, jaka to jest freakowa organizacja? Weź sobie zajrzyj i zobacz kartę walk, jaką tworzą. Zgłosiłeś gotowość na MMA ATTACK, więc logiczne, że dostałbyś zawodnika sportowego, a nie jakiegoś ku**a czoska do bicia. Dostałeś k**wa synka, który ma taki sam bagaż doświadczeń jak i Ty. I tak obsrałeś zbroję. Je**ć Cię, jesteś zwykły pet, którego się gasi na co dzień. Obsraniec zaj**bany. Ostatni raz, bo nie chcę, żeby ludzie mi zarzucali, że chce się wybić na Tobie Ty parcho skończona.

Całe wideo poniżej:

Michał Matrix Królik odpowiada Alan Kwieciński za nazwanie go hipokrytą ❗️#dymy #mmapolska

Posted by Za Ciosem on Monday, September 5, 2022

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis