MMA PLNajnowszeBez kategoriiMatka odebrała synowi telefon… chwytem BJJ. Usłyszała zarzuty

Matka odebrała synowi telefon… chwytem BJJ. Usłyszała zarzuty

Jak sprawić, by dziecko przestało bawić się telefonem komórkowym? Pewna kobieta ze Stanów Zjednoczonych uznała, że najlepszym sposobem będzie wdrożenie technik ze sportów walki, konkretnie z brazylijskiego jiu-jitsu. Niejaka Tracy Shelley usłyszała już zarzuty znęcania się nad synem.

kobieta znęcanie BJJ
Foto: bjjee.com

Całe zdarzenie miało miejsce w Boynton Beach. Zgodnie z ustaleniami śledztwa, syn Tracy Shelley bawił się telefonem przez kilka godzin, co nie podobało się jego matce. Gdy nie pomagała perswazja, Tracy postanowiła uciec się do BJJ.

Kobieta zeznała, że powaliła syna i zapięła duszenie, uciskając obiema rękami głowę i szyję chłopca. Ten oddał telefon, a matka przerwała chwyt. Chłopiec powiedział śledczym, że nie stracił przytomności. Obdukcja ujawniła jednak wyraźne czerwone ślady na jego szyi.

Tracy Shelley została zatrzymana i oskarżona o znęcanie się nad dzieckiem. Po wpłaceniu kaucji opuściła areszt. Obecnie oczekuje na proces.

Kobieta przyznała, że odkąd rozeszła się ze swoim mężem, jej syn regularnie łamie zasady panujące w domu. Sposobem karania dziecka są natomiast dla niej techniki ze sportów walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis