MMA PLDana White Contender SeriesMateusz Rębecki walczy o kontrakt z UFC w Contender Series – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Mateusz Rębecki walczy o kontrakt z UFC w Contender Series – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w nocy z wtorku na środę odbędzie się kolejna gala Dana White’s Contender Series. O kontrakt z UFC powalczy Polak – Mateusz Rębecki (15-1).

Mateusz Rębecki Contender Series
Foto: FEN

Mistrz wagi lekkiej FEN ma obecnie fenomenalną serię 12 zwycięstw i pozostaje niepokonany od 2014 roku. Po zdobyciu tytułu w starciu z Marianem Ziółkowskim “Chińczyk” aż 7-krotnie udanie bronił mistrzowskiego pasa. Po raz ostatni pojawił się w klatce w listopadzie ubiegłego roku, gdy wypunktował Arkadiya Osipyana.

Rywalem Polaka będzie zawodnik z Brazylii – Rodrigo Lídio (12-2). “The Dynamis” to mistrz brazylijskiej organizacji Future FC z serią czterech zwycięstw.

W walce wieczoru rękawice skrzyżują Japończyk Yusaku Kinoshita (5-1) i Brazylijczyk Jose Henrique (5-0). Oprócz tego w rozpisce znalazły się też choćby starcia niepokonanych dotąd zawodników i zawodniczek – Matěj Peňáz (6-0) vs. Sedriques Dumas (6-0) oraz Viktoriya Dudakova (5-0) vs. Maria Silva (8-0),

Po zakończeniu wydarzenia prezydent UFC Dana White nagrodzi część zawodników kontraktem z amerykańskim gigantem. Oby w tym gronie znalazł się również Polak.

Transmisja gali w UFC Fight Pass.

Dana White’s Contender Series 2022: Week 6

Data: 30 sierpnia 2022
Miejsce: UFC Apex, Las Vegas, Nevada, USA
Transmisja: 2:00 (noc z wtorku na środę)

  • 2:00 – UFC Fight Pass

170 lb: Yusaku Kinoshita (5-1) vs. Jose Henrique (5-0)
205 lb: Matěj Peňáz (6-0) vs. Sedriques Dumas (6-0)
155 lb: Rodrigo Lídio (12-2) vs. Mateusz Rębecki (15-1)
115 lb: Viktoriya Dudakova (5-0) vs. Maria Silva (8-0)
145 lb: Alex Morgan (11-4) vs. Blake Bilder (6-0-1)

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis