MMA PLFENMateusz Rębecki w KSW? Paweł Jóźwiak: “Chinol” pozamiatałby i Ziółkowskiego i Mańkowskiego

Mateusz Rębecki w KSW? Paweł Jóźwiak: “Chinol” pozamiatałby i Ziółkowskiego i Mańkowskiego

Federacja KSW się rozpędza i w efekcie współpracy z platformą Viaplay będzie organizowała dwanaście gal rocznie – po jednej w każdym miesiącu. Najbliższa gala KSW 66 odbędzie się już 15 stycznia w Szczecinie. Kolejne angaże polskiego giganta zrodziło poważne pytanie – czy Mateusz Rębecki zawalczy w KSW?

Mateusz Rębecki w KSW

Pytanie to nie jest bezzasadne bowiem na KSW 66 w Szczecinie wystąpi już jedna gwiazda FEN-u – Wojciech Janusz. “Kulkinio” został zaprezentowany jako jeden z uczestników tej imprezy podczas prezentacji oficjalnego trailera zapowiadającego KSW 66.

Mateusz Rębecki w KSW? Paweł Jóźwiak: “Chinol” pozamiatałby i Ziółkowskiego i Mańkowskiego

Jednak czy wobec ekspansji KSW na polskim rynku oraz zwiększeniem ilości gal, KSW zdecyduje się zwrócić po mistrza wagi lekkiej FEN i największą gwiazdę tej organizacji – Mateusza Rębeckiego?

“Chińczyk” marzy o angażu w UFC, ale angaż ten się przesuwa w czasie. Na dodatek Rębecki narzekał ostatnio na jakość rywali, jakich daje mu organizacja FEN.

To zrodziło pytanie o angaż Rębeckiego w FEN, gdzie mógłby zmierzyć się ze zwycięzcą walki o pas wagi lekkiej KSW – Marianem Ziółkowskim lub Borysem Mańkowskim.

Domysły te skomentował prezes FEN Paweł Jóźwiak, który najpierw wykluczył angaż Rębeckiego przez KSW oraz zapewnił, że “Chińczyk” pokonałby zarówno Ziółkowskiego, jak i Mańkowskiego:

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis