MMA PLMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki strollował internet: Spokojnie, dalej jestem biednym Polaczkiem…

Mateusz Rębecki strollował internet: Spokojnie, dalej jestem biednym Polaczkiem…

Wygląda na to, że Mateusz Rębecki strollował cały polski internet! Polak, który jest najnowszym nabytkiem organizacji UFC, gdzie wszedł pokonując drogę przez show Dana White’s Contender Series w programie Oktagon Live na Kanale Sportowym wyjaśnił sprawę rzekomych prezentów od szefa UFC.

Mateusz Rębecki strollował internet

Dana White bowiem określił Mateusza Rębeckiego mianem “ReBeastie”, dał mu kontrakt z UFC i uznał za najlepszego zawodnika biorącego udział w najnowszym sezonie jego show “Dana White’s Contender Series”.

W zamian Rębecki miał otrzymać też od szefa UFC bardzo drogie prezenty. Mianowicie dwa drogie zegarki oraz luksusowe auta:

Mateusz Rębecki strollował internet: Spokojnie, dalej jestem biednym Polaczkiem…

W programie Oktagon Live dowiedzieliśmy się natomiast, że wpisy z zegarkami i samochodami były… żartem Mateusza Rębeckiego.

Oto wytłumaczenie “Chińczyka”:

“To są zegarki po 80 koła euro jeden. Ale nie, nie dostałem ich od Dany White’a, a to są zegarki moich znajomych. Strollowałem internet. Jeszcze powiem, że te lambo, które jest na zdjęciu, to też ich nie dostałem. Dlatego spokojnie, dalej jestem biednym Polaczkiem i się nic w moim życiu nie zmieniło, opórcz tego, że dostałem się do UFC.”

Cały odcinek Oktagon Live z udziałem “ReBeastie” do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Dariusz Michalczewski mocno o powrocie Adamka: Ja byłem najlepszy, jest daleko za mną!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej wypowiedział się o powrocie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Były pięściarz wyznał co jego zdaniem może być powodem powrotu ”Górala” na ring. Ponadto ”Tiger” zapewnił, że był najlepszy i tym samym lepszy od Adamka – co pokazują liczby.

Organizacja Trybsona ma duże kłopoty? Uczestnik gali zabiera głos: Zostałem oszukany!

Siedemnastego czerwca odbyła się pierwsza edycja nowego freakowego projektu – Fist Universe. Jest duży problem? Głos zabrał uczestnik gali Pawła ”Trybsona” Trybały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis