MMA PLNajnowszeMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki stoczy drugą walkę w UFC! Znamy szczegóły!

Mateusz Rębecki stoczy drugą walkę w UFC! Znamy szczegóły!

To już pewne! Mateusz Rębecki (17-1) poznał szczegóły swojej drugiej walki w największej organizacji na świecie. ”Rebeasti” dwudziestego czwartego czerwca wystąpi w Jacksonville.

Mateusz Rębecki przed debiutem w UFC

Podopieczny Piotra Bagińskiego po 12 zwycięstwach z rzędu dostał szansę i wystartował w Contender Series. Wcześniej Rębecki swoje doświadczenie zyskał w organizacji Fight Exclusive Night. Reprezentant BT Gym chociażby w listopadzie 2021 roku po pełnych 5-rundach pokonał twardego Arkadiy Osipyana. To było bardzo cenne doświadczenie.

Rębecki w Contender Series wystąpił pod koniec sierpnia, gdy szybko w pierwszej odsłonie poddał Rodrigo Lidio. Do wyczekiwanego debiutu Polaka w UFC doszło w styczniu tego roku, gdy Mateusz zabrał zero z rekordu Nicka Flore. Podopieczny Piotra Bagińskiego po 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Znamy szczegóły!

Mateusz Rębecki (17-1) dwudziestego czwartego czerwca stoczy drugi pojedynek w największej organizacji na świecie. ”Rebeasti” stanie przed trudnym wyzwaniem, bowiem jego przeciwnikiem będzie doświadczony Loik Radzhabov (17-4-1).

“Jaguar Paw” jeszcze nie tak dawno bił się w organizacji PFL, gdzie miał rekord – 4 zwycięstwa i 4 porażki. 32-latek pokonał chociażby Chrisa Wade i znokautował po 27-sekundach Akhmeda Alieva.

Loik swój debiut w amerykańskim gigancie odnotował na początku marca, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał Estebana Ribovicsa.

Oto jedno z efektownych zwycięstw Loika Radzhabova:

Zobacz także:

Walka z Paczuskim na KSW Colosseum 2 nie będzie ostatnią! Michał Materla z nowym kontraktem! Co wy na to?

Michał Materla, były mistrz wagi średniej i jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA w Polsce, podpisał nowy, wielowalkowy kontrakt z KSW.

High League zrobi Grand Prix z udziałem legend! Same gwiazdy w turnieju! Widzieliście?

Freakowa organizacja High League idzie dalej w rozwijaniu swojego brandu i na najbliższej gali zrobi Grad Prix z udziałem freakowych legend! W turnieju mają wziąć udział same gwiazdy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis