MMA PLFENMateusz Rębecki po FEN 36: Wybaczcie, że mam takich przeciwników, to organizacja ich załatwia nie ja

Mateusz Rębecki po FEN 36: Wybaczcie, że mam takich przeciwników, to organizacja ich załatwia nie ja

Największa gwiazda organizacji Fight Exclusive Night – Mateusz Rębecki napisał kilka słów po ostatniej walce na FEN 36. Tam w main evencie gali w Szczecinie, “Chińczyk” bardzo szybko znokautował Felipe Maię.

Była to już szósta obrona mistrzowskiego pasa przez Rębeckiego, który nie ukrywa, że jest zawodnikiem marzącym o kontrakcie z organizacją UFC, do której zbliża się wielkimi krokami.

Mateusz Rębecki po FEN 36: Wybaczcie, że mam takich przeciwników, to organizacja ich załatwia nie ja

Kibice natomiast kwestionują jakość rywali, jacy stawiani są ostatnimi czasy na przeciwko Mateusza Rębeckiego. Polak ostatnie trzy walki wygrywał w pierwszych rundach, a dwóch ostatnich przeciwników – Jose Barriosa Vargasa i wspomnianego Felipę Maię – w kilka sekund.

“Chińczyk” odniósł się do tej kwestii publikując na facebooku taki oto wpis:

“Dziękuje wam wszystkim za tak liczne przybycie, była to udana gala i wybaczcie, ze mam takich a nie innych przeciwników, to organizacja ich załatwia nie ja, pamiętajcie o tym ! Jesteście najlepsi”

Dziękuje wam wszystkim za tak liczne przybycie, była to udana gala i wybaczcie, ze mam takich a nie innych…

Posted by Mateusz "Chińczyk" Rębecki Bjj/MMA on Sunday, October 17, 2021

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.

Arek Tańcula: Będę bił mocniej i celniej, a jeśli to nie wystarczy to go uduszę albo złamie mu rękę! [WIDEO]

W trakcie konferencji prasowej FAME MMA 12, ogłoszono jedno z najciekawiej zapowiadających się zestawień tego wydarzenia. Arek Tańcula ponownie zmierzy się w Mateuszem Murańskim. Pierwsze starcie na gali FAME MMA 10 zakończyło się zwycięstwem Tańculi przez decyzję sędziowską.