MMA PLArchiwumMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki jednak wystąpi na UFC 295 w Nowym Jorku! Znalazł się nowy rywal!

Mateusz Rębecki jednak wystąpi na UFC 295 w Nowym Jorku! Znalazł się nowy rywal!

Bardzo dobre informacje dla “Rebeastie”! Mateusz Rębecki na szczęście wystąpi na nadchodzącej wielkimi krokami gali UFC 295 w Nowym Jorku! Były mistrz FEN nie był pewny występu bowiem jego pierwotny rywal wypadł z powody kontuzji.

Mateusz Rębecki jednak wystąpi na UFC 295

Rębecki na historycznej dla swojej kariery gali UFC 295 w słynnej hali Madison Square Garden miał zmierzyć się z Nurullo Alievem. Ostatecznie jednak do oktagonu wejdzie na pojedynek z zupełnie innym przeciwnikiem.

Przypominamy, że gala UFC 295 odbędzie się w najbliższą sobotę 11 listopada. Walką wieczoru całego wydarzenia będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej między Jirim Prochazką a Alexem Perierą.

Co-main eventem wydarzenia będzie za to starcie o tymczasowe mistrzostwo wagi ciężkiej, o które zawalczą Tom Aspinall i Sergiei Pavlovich.

Mateusz Rębecki jednak wystąpi na UFC 295 w Nowym Jorku!

Rębecki natomiast wystąpi w karcie wstępnej tej imprezy, a jego ostatecznym rywalem ma być Roosevelt Roberts.

Roberts to 29-letni Amerykanin, który na UFC 295 zadebiutuje w oktagonie największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Zawodnik ze Stanów Zjednoczonych ostatnio występował w The Ultimate Fighter 31, gdzie pokonał Nate’a Jannermana oraz przegrał z Austinem Hubbardem.

O zestawieniu Polaka z Amerykaninem poinformowano na portalu X:

A Wy jak typujcie wynik walki Rębeckiego z Robertsem? Czy Polak zgarnie kolejną wygraną do swojego rekordu w UFC? Przypominamy, że Mateusz Rębecki ma w oktagonie UFC rekord 2-0. Pokonywał on Nicka Flore oraz Loika Radzhabova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis