MMA PLMateusz Chińczyk RębeckiMateusz Rębecki chce do UFC! Spróbuje swoich sił w Dana White’s Contender Series

Mateusz Rębecki chce do UFC! Spróbuje swoich sił w Dana White’s Contender Series

Mistrz wagi lekkiej organizacji FEN Matusz Rębecki chce do UFC! Polak wybrał już ścieżkę, którą chciałby dostać się do największej organizacji MMA na świecie.

Mateusz Rębecki chce do UFC

“Chińczyk” – wg nieoficjalnych doniesień – weźmie udział w jednym z show Dana White’s Contender Series, w którym najlepsi i najbardziej wyróżniający się zawodnicy otrzymują kontrakty z rąk szefa UFC.

Póki co nie znamy terminu walki Rębeckiego w DWCS, ale znamy rywala Polaka.

Mateusz Rębecki chce do UFC! Spróbuje swoich sił w Dana White’s Contender Series

“Chińczyk” zmierzy się z Brazylijczykiem Rodrigo Lidio. 32-latek posiada rekord w MMA w postaci 12 zwycięstw i 2 porażek. Obecnie znajduje się w serii czterech wiktorii z rzędu i także ma chrapkę na kontrakt z największą organizacją MMA na świecie.

Mateusz Rębecki to aktualny mistrz wagi lekkiej organizacji FEN. Jest on niepokonany od 2014 roku, kiedy to poniósł jedyną porażkę w karierze (pokonał go wówczas Paweł Kiełek). Ostatnie walki Rębeckiego to festiwal jego umiejętności i nieporadności organizatora, który stawiał na przeciwko “Chińczyka” zawodników bez mistrzowskich umiejętności jak Felipe Maia czy Jose Barios Vargas.

O terminie walki Mateusza Rębeckiego w DWCS poinformujemy zaraz, jak będzie ona oficjalnie ogłoszona.

Zobacz także:

Były mistrz Glory i pogromca mistrza UFC rywalem Radka Paczuskiego na KSW 70

Podczas gali KSW 70 dojdzie do zderzenia dwóch znakomitych specjalistów od sportów uderzanych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie MMA. W boju tym jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Radosław Paczuski (3-0, 2 KO), zmierzy się z byłym mistrzem organizacji Glory i zawodnikiem Levels Fight League, Jasonem Wilnisem (2-0, 1 KO). Pojedynek, do którego dojdzie 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się w kategorii średniej.

PFL 2022 #2 – wyniki i najlepsze akcje. Nokauty w wadze ciężkiej [WIDEO]

Za nami druga gala nowego sezonu organizacji PFL, która odbyła się w Arlington w Teksasie. Rywalizację rozpoczęli zawodnicy kategorii ciężkiej i piórkowej. Nokauty oglądaliśmy jednak jedynie w pojedynkach dywizji królewskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis