MMA PLElite FightersMateusz Murański szykuje się do następnej walki! Zaprezentował umiejętności na tarczy! [WIDEO]

Mateusz Murański szykuje się do następnej walki! Zaprezentował umiejętności na tarczy! [WIDEO]

Mateusz Murański pozostaje w treningu. ”Muran” niedawno był na obozie, a teraz trenuje w Trójmieście. Nie jest to przypadek, ponieważ były zawodnik FAME MMA przygotowuje się do następnej walki w MMA. Czym tym razem zaskoczy?

Murański

Jeszcze żaden freak fighter tego nie zrobił! ”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Murański na tarczy!

Mateusz Murański swój kolejny pojedynek stoczy na Elite Fighters 2. Gala odbędzie się czwartego grudnia. Już niebawem poznamy przeciwnika Murańskiego.

Warto zaznaczyć, że w walce wieczoru dojdzie do wyczekiwanego debiutu ojca – Jacka, który zmierzy się z zawodnikiem mającym na swoim koncie pojedynki w KSW. Dodatkowo będzie to starcie na zasadach last man standing. Gołe pięści pójdą w ruch.

Czy wiecie, że 3 grudnia odbędzie się TTF, czyli Time To Fight! Co to znaczy? Już wam tłumaczymy, to oznacza, że KAŻDY ma szanse zawalczyć w naszej klatce! Jak się zgłosić? Wystarczy, że wejdziesz na naszą oficjalną stronę EliteFighters.tv , trzeba tylko wypełnić formularz a może to właśnie TY dostaniesz swoją szansę na zmierzenie się z równym sobie przeciwnikiem. Gale TTF będziecie mogli oglądać za darmo na platformie „YouTube” dzień przed drugą oficjalną galą EliteFighters ! Yeah! Myślicie, że jesteście na tyle odważni, aby wejść do klatki w świetle reflektorów z myślą, że oglądają Was tysiące ludzi? Przekonamy się o tym już 3 grudnia

Tym samym Mateusz pozostaje w treningu, które aktualnie spędza w Trójmieście. ”Muran” zaprezentował swoje umiejętności na tarczy.

Poranna sobotnia zajezdnia z trenerem @bartoszchyrek w klubie @energy_fight_club🔥🔥🔥 I wspólny trening z trójmiejskim wariatem @_tarzan_g👊💪

Szlifujemy bomby atomowe, skrupulatnie dzień po dniu z @adriandomalewski w klubie @corpusgymgdansk_k1💪💪👊 Już się nie mogę doczekać kolejnej “krwawej ” wojny w klatce 🔥🔥🔥

kolejny dzień treningowy u @adriandomalewski w @corpusgymgdansk_k1💪💪💪 Dziś trochę pokopaliśmy 😉🔥🔥🔥

Zobacz także:

Szlachet kontra Mięśniak na MMA VIP? Ochroniarze mieli dostać propozycje!

Trzecia edycja MMA VIP zbliża się dużymi krokami. Jak się okazuje Marcin Najman oraz Dariusz Kosowski mają wiele ciekawych pomysłów na freakowe zestawienia. Niewykluczone, że już niebawem zobaczymy dwóch ochroniarzy w klatce.

Misiek z Nadarzyna o walce z Żuromem: Na pewno go rozerwę, na milion procent! Tak będzie?

Mirosław Dąbrowski jest pewny swego przed debiutem w mieszanych sztukach walki. ”Misiek z Nadarzyna” zapewnia, że robi szybko znaczące postępy. Dąbrowski w przyszłym roku ma zmierzyć się z Andrzejem Żuromskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis