MMA PLDon KasjoMateusz Murański po ogłoszeniu walki z Don Kasjo: To się nie skończy na punkty, będzie nokaut! [WIDEO]

Mateusz Murański po ogłoszeniu walki z Don Kasjo: To się nie skończy na punkty, będzie nokaut! [WIDEO]

Mateusz Murański zabrał głos po ogłoszonej walce z ”Don Kasjo”. Do ich starcia dojdzie dziewiętnastego lutego w Atlas Arenie. Będzie to co-main event PRIME SHOW MMA 1. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej.

Murański

”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Murański zapowiada nokaut!

Mateusz Murański w rozmowie z naszym portalem zapewnia, że nie ma szans na zwycięstwo z ”Don Kasjo” na punkty. Tym samym ”Muran” będzie szukał skończenia.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Misiek z Nadarzyna miał problem z Robertem Ruchałą? Zawodnik KSW opowiedział anegdotę z gangsterem

Czy Misiek z Nadarzyna miał kiedyś problem z Robertem Ruchałą? Wątek tego niecodziennego połączenia został poruszony podczas programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie młoda gwiazda KSW była gościem Macieja Turskiego i Alberta Odzimkowskiego.

Klaudia i Wiola pobiły się przed Prime Show MMA. Materiał dla ludzi o dużym poziomie tolerancji [WIDEO] Widzieliście?

Klaudia Kamińska i Wiola Kotelecka pobiły się podczas spotkania Face2Face, które promowało zbliżającą się galę Prime Show MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis