MMA PLFAME MMAMateusz Murański odpowiada Tańculi: Karma zawsze wraca!

Mateusz Murański odpowiada Tańculi: Karma zawsze wraca!

Arkadiusz Tańcula w mediach społecznościowych zdradził, że jego pojedynek na FAME MMA 9 jest zagrożony. Powód? Mateusz Murański miał zrezygnować mimo podpisanego kontraktu . Postanowiliśmy zapytać Mateusza jak sytuacja wyglądała z jego perspektywy.

”Aroy” w mediach społecznościowych zdradził, że jego start planowany na szóstego marca jest zagrożony.

Niestety wszystko wskazuje na to, że nie zawalczę na kolejnej gali Fame mma. Mój przeciwnik mimo tego, że kontrakty mamy podpisane – zrezygnował z walki. Mogłem się tego spodziewać bo gadać, wyzywać i obrażać może każdy. Ale żeby wyjść do klatki trzeba mieć jaja i charakter. Na ten moment nie ma dla mnie też nikogo rezerwowego więc wypadam z karty i sam staje się rezerwowym. Będę na bieżąco Was informować jeżeli coś się zmieni. Nie przestaje trenować lecz w zaistniałej sytuacji zmniejszam ilość jednostek treningowych. Dziękuje, że jesteście. Dziękuje za każda wiadomość i miłe słowa! Miłego dnia! 

Murański odpowiada: Tańcula zaczął jakiś prymitywny teatrzyk!

Postanowiliśmy zapytać drugiej strony – jak wygląda cała sytuacja. Mateusz Murański widzi to kompletnie inaczej!

Tańcula zaczął jakiś prymitywny teatrzyk przed naszą walką. Dobrze wie od 2 tygodni kiedy to na obozie przygotowawczym u Przemka Opalacha w Olsztynie doznałem kontuzji. Mój manager od razu zgłosił to do federacji i wspólnie ustalimy, że walkę przenosimy na 10. Tak więc Arek wie od dobrych 2 tygodni, że nasza walka jest przesunięta na następna gale, a dopiero wczoraj wyskoczył z jakąś szopką. Postem, jakobym się go obawiał co jest absurdem. Ale karma zawsze wraca więc już niebawem wróci do niego za takie prymitywne żale wyssane z palca na swoim instagramie. Nie wiem co chłopak chciał na tym zyskać tylko on to wie. Dopiero za jakieś 4 -5 tygodni będę mógł wrócić jak dobrze pójdzie do normalnych treningów. Pracujemy cały czas z moimi fizjoterapeutami Pawłem Błachotnikiem i Michałem Serwatka żeby jak najszybciej wrócić do pełnych obciążeń.

W walce wieczoru FAME MMA 9 wystąpi popularny raper Patryk ”Kizo” Wozińskiego, a już niedługo poznamy jego przeciwnika.Wcześniej dojdzie do walki o pas pomiędzy Marcinem Malczyńskim, a Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Zobacz także:

Córka Daniela Omiealńczuka potrzebuje pomocy! Pomożecie?

To jest bardzo ważne! Córka Daniela Omielańczuka potrzebuje pomocy.

Anderson Silva nie zrobi wrażenia w Polsce? Tak twierdzi Martin Lewandowski!

Zaskoczenie… Martin Lewandowski uważa, że start Anderson Silva nie zrobił wrażenia w Polsce