MMA PLKwiecińskiMateusz Murański o walce z Kwiecińskim: Mogą dodatkowo być uderzenia z głowy! [WIDEO]

Mateusz Murański o walce z Kwiecińskim: Mogą dodatkowo być uderzenia z głowy! [WIDEO]

Mateusz Murański nie odpuszcza! ”Muran” w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o potencjalnej walce z Alanem Kwiecińskim. Nie brakowało mocnych słów.

Kwieciński dziewiętnastego czerwca odnotował drugie zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wystąpił na gali Runda X: DWM Fight Night w Białogardzie. Alan w drugiej odsłonie poddał Bartosza Graczyka.

Wcześniej Alan pojawił się na jubileuszowej gali FAME MMA 10, gdzie stoczył swój trzeci pojedynek w freaowej organizacji. Alan stanął przed rewanżem z Piotrem Pająkiem, lecz tym razem w formule MMA. Kwieciński postawił twarde warunki, a w stójce udowodnił, że potrafi mocno zaskoczyć. Ostatecznie chwila nieuwagi w drugiej rundzie i Pająk mógł cieszyć się ze zwycięstwa przed czasem.

Murański: Należy mu się za to kara, bardzo sroga!

Mateusz Murański jest chętny na starcie z Alanem Kwiecińskim. ”Muran” chciałby, aby była to walka na gołe pięści, a dodatkowo legalne są uderzenia głową.

Tak jak dla całego społeczeństwa ten wyczyn, który… Wyczyn, którego dokonał ten cały śmieszny Alanik jest karygodny. Należy mu się za to kara, bardzo sroga. On chce ze mną walczyć. Ja mu powiedziałem, żeby ustawił się w kolejce, ale jak najbardziej mogę z nim walczyć. Zaproponowałem formułę taką jaką lubię najbardziej czyli na gołe pięści, łokcie, bez limitu czasu. Mogą dodatkowo być uderzenia z głowy. On powiedział, że jak najbardziej godzi się na wszystko, ale uderzenia z głowy nie wchodzą w grę i tylko w rękawicach, więc taki sportowiec…

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Don Kasjo dosadnie do Wardęgi: Pi*da w świecie, kozak w necie! Wrzosek tylko coś dukał! [WIDEO] Oglądaliście?

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się podczas gali FAME MMA 12 z Marcinem Wrzoskiem – poinformowała nas podczas dzisiejszej konferencji prasowej organizacja FAME. Pojedynek ten od razu po ogłoszeniu wzbudza mnóstwo emocji u kibiców.

Daniel Rutkowski zawodnikiem KSW. Szybki debiut najlepszego piórkowego w Polsce! Zaskoczeni?

Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) zawodnikiem KSW. “Rutek” już oficjalnie dołączył do największej organizacji MMA w Polsce