MMA PLFAME MMAMateusz Murański o spotkaniu Donalda Tuska: Nie mówię, że tylko fotka!

Mateusz Murański o spotkaniu Donalda Tuska: Nie mówię, że tylko fotka!

Mateusz Murański już w sobotę wraca do klatki FAME MMA. ”Muran” w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia konflikt z Alanem Kwiecińskim. Murański w rozmowie z naszym portalem skomentował spotkanie z Donaldem Tuskiem. Takie też się odbyło, gdy Mateusz był w drodze na drugą konferencję freakowej gali.

Murański

Murański w poprzednim roku miał mocne tempo! Mateusz stoczył cztery pojedynki w tym dwie na jednej gali – co zapisze się w historii freak fightów. Murański niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Norberta ”Warszawskiego Dresika” Janeckiego, a już w pierwszej odsłonie ciężko znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego.

Ostatnie starcie podopieczny Roberta Maruszaka stoczył w co-main evencie PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Murański po czterech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Mateusz Murański komentuje spotkanie z Donaldem Tuskiem!

Mateusz Murański w drodze na drugą konferencję FAME MMA 14 spotkał Donalda Tuska – o czym poinformował w mediach społecznościowych.

Jedziemy w trójkę na konferencję. Takiego gościa na gali FAME MMA chyba nikt by się nie spodziewał. Donald Tusk w drodze na konferencje z trenerem Robertem Maruszakiem.

Murański całą sytuację skomentował w rozmowie z naszym portalem.

”Jak do tego doszło nie wiem” – cytując Zenka Martyniuka. Doszło po prostu sobie, do jakiego spotkania to już pozostawię tajemnicą. Nie mówię, że tylko fotka, po prostu się poznaliśmy.    

Cała rozmowa poniżej:

Aktualna karta walk FAME MMA 14:
Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”
Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg
Mateusz ”Fit Lovers” Janusz vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Mateusz Murański nie wytrzymał i uderzył Alana Kwiecińskiego: Nie wyjedziesz stąd! Widzieliście?

Dymy! Na programie się nie udało i tu również był problem. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 miało dojść do face to face pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Alanem Kwiecińskim. ”Muran” nie wytrzymał i uderzył swojego najbliższego przeciwnika.

Piotr Szeliga ostro do Parke: C*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy trenerowi! Co wy na to?

Piotr Szeliga jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem. ”Szeli” podczas FAME MMA 14 stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Starcie z Normanem Parke odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis