MMA PLFAME MMAMateusz Murański na konferencji FAME MMA: Popek to fałszywy zakłamany szczur! [WIDEO]

Mateusz Murański na konferencji FAME MMA: Popek to fałszywy zakłamany szczur! [WIDEO]

Mateusz Murański pojawił się na niedzielnej konferencji prasowej, gdzie ogłoszono oficjalnie jego pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Do wyjaśnienia ich konfliktu dojdzie siedemnastego kwietnia na FAME MMA 10.

Przypomnijmy, że do ich starcia miało dojść już w tą sobotę, lecz Murański doznał kontuzji. To nie koniec, bo Mateusz apelował do rywala, aby w ich pojedynku były możliwe uderzenia łokciem. Arek zaś nie jest do końca pewny, że dojdzie do tego pojedynku, ponieważ rywal znów dozna kontuzji. W tej sytuacji jest zawodnik rezerwowy.

Murański ostro o Popku: Jest złym człowiekiem!

Mateusz Murański w ostrych słowach wypowiedział się również o Popku (4-4). Murański ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do ich starcia.

A później idę po Popka, bo okazał się zwykłą dwulicowym/kłamliwym szczurem. Po prostu jest złym człowiekiem. Zawiodłem się bardzo na Popku i bardzo chętnie zmierzyłbym się z nim w klatce. Tym bardziej, że stawiam na sparingi z ludźmi w większości, zawsze lubię to nie świadczy o mojej buńczuczności, bo to nie jestem ja. Tylko świadczy to o tym, że wolę dostać od kogoś mocniejszego, który jest większy ode mnie o 30-kilogramów, a nie bić się na sparingu z kimś kto jest w moich gabarytach czy umiejętnościach. Myślę, że taka walka miałaby rację bytu. Popuś jak dostaniesz lanie od Bestii to zapraszam do klatki. Przed moim ojcem pewnie zesrasz gacie, bo tego jestem pewny, więc zapraszam Cię ja. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Paulo Costa pił przed walką z Adesanyą? Następne tłumaczenia Brazylijczyka!

Ostatni rywal Israela Adesanyi, Paulo Costa pił przed walką z Nigeryjczykiem! Brazylijczyk w rozmowie z MMAfighting.com wrócił do pamiętnej walki o pas wagi średniej i przeanalizował przyczynę swojej oktagonowej klęski.