MMA PLKwiecińskiMateusz Murański komentuje walkę Kwiecińskiego: Ja mogę z takimi trzema na raz!

Mateusz Murański komentuje walkę Kwiecińskiego: Ja mogę z takimi trzema na raz!

Mateusz Murański został zapytany o ostatni start Alana Kwiecińskiego. Obaj wystąpili na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. ”Alanik” tuż po walce po raz kolejny rzucił wyzwanie w kierunku ”Murana”, który wydaje się coraz bardziej przekonany do takiego starcia.

Murański

Murański wystąpił w co-main evencie. Mateusz na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem Życińskim. Aktor po 4-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów. W tym pojedynku kolejny raz pokazał charakter i dużą odporność na ciosy.

Kwieciński zaś wystąpił w niestandardowym zestawieniu. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zmierzył się z dwoma rywalami. Ostatecznie w drugiej rundzie zakończyła się cała rywalizacja.

Murański o walce Kwiecińskiego: Takich Lasików trzech w MMA wjeżdżam!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl skomentował walkę Alana Kwiecińskiego.

Nie było to zaskoczenie. Z takim jak on dwoma to ja mogę się nap**rdalać z czterema na raz, ale w MMA oczywiście. Nie no trzech. Takich Lasików trzech w MMA wjeżdżam (…) To jest bardzo podobne do ulicy, do krav magi. Masz cel, upolujesz jednego, to dwóch się cofa, to nie jest tak, że idą pewni siebie. To by było spoko, ale gdzieś tam w perspektywie dalszej, bo ja mam walk do końca roku zaplanowanych.

Zobacz także:

Popek ostro o Murańskim: Walka z nim? Pie*dolnąłbym brechtem i poprosił o kogoś innego! [WIDEO]

Co dalej z Jackiem Murańskim? Po nieudanym debiucie na gali FAME MMA 12 wiele osób czeka na drugi pojedynek 52-latka. Czy starcie z Pawłem „Popkiem” Mikołajuwem jest możliwe?

PRIME SHOW: Don Kasjo do końca chciał ratować walkę ”Stiflera”! Jest nagranie z kulis! Widzieliście?

Za nami premierowa gala Prime Show MMA. Kibice zgromadzeni w łódzkiej Atlas Arenie nie powinni być zawiedzeni, gdyż wydarzenie przyniosło sporo emocji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis