MMA PLMurańskiMateusz Murański idzie na rekord w tym roku? Zapowiedział walki w trzech różnych organizacjach!

Mateusz Murański idzie na rekord w tym roku? Zapowiedział walki w trzech różnych organizacjach!

Mateusz Murański nie przestaje zaskakiwać. ”Muran” w mediach społecznościowych wyznał, że w tym roku kibice mogą spodziewać się jego trzech startów w różnych organizacjach.

Mateusz niedawno w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest pewien pomysł na jego szalony pojedynek. Mateusz bowiem na gołe pięści miałby zmierzyć się z dwoma rywalami.

Drugą propozycją byłaby walka z dwoma przeciwnikami czyli ja sam na dwóch przeciwników w mojej wadze. Niedoświadczonych jakoś tak mega, ale też nie tak mówiąc kolokwialnie ogórków z ulicy tylko chłopaków, którzy coś tam już trenują. Tylko to też musi być na gołe pięści, łokcie i bez limitu czasowego. Wydaje mi się, że i tak by to nie trwało długo. Mogłoby to iść oczywiście w dwie strony, to byłoby mega ciężkie zadanie. Na pewno nie pisałbym się na coś takiego co miało miejsce na ostatniej gali Elite Fighters, gdzie trzech zawodników skrzyżowało rękawice z jednym dużo lepszym, aczkolwiek przegrał.

Szalone tempo Mateusza Murańskiego!

Tak to pewne! Mateusz Murański zdradził, że jeszcze w tym roku możemy spodziewać się jego startów w trzech różnych organizacjach. Jak myślicie jaka federacja poza Elite Fighters zakontraktuje ”Murana”?

Warto zaznaczyć, że Murański na instagramie oznaczył takie organizacje jak Fight Exclusive Night, FAME MMA, Elite Fighters, High League oraz KSW.

Przede mną WYZWANIE ŻYCIA ‼️ „SUKSES nigdy nie jest ostateczny. PORAŻKA. Nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko ODWAGA ” Ps. Dostaje od Was mnóstwo pytań ,gdzie tym razem zawalczę. Na ten moment mogę powiedzieć Wam jedno bądźcie cierpliwi bo będzie warto ‼️😎💪 Uchylę Wam tylko rąbka tajemnicy ,do końca roku możecie spodziewać się moich walk w 3 różnych federacjach 🔥🔥🔥The show must go on 🔥

Zobacz także:

Dziwaczne freaki nie tylko w Polsce! 60 letni aktor pobił rosyjskiego polityka w Moskwie! [WIDEO] Widzieliście?

Tak to dzieje się naprawdę! Nie tylko w Polsce dochodzi do dziwacznych freaków/walk celebrytów. Dokładnie w Moskwie odbył się pojedynek na zasadach mieszanych sztuk walki pomiędzy rosyjskim politykiem, a popularnym aktorem. Co ciekawe walka zakończyła się po całym dystansie.

Adam Kownacki tak szczupły nigdy nie był! Jest forma na rewanż z Heleniusem! Będzie zwycięstwo?

Już w najbliższy weekend w MGM Grand Garden Arenie odbędzie się gala bokserska z walką wieczoru w postaci starcia Tyson Fury vs Deontay Wilder 3. Na tej gali swój pojedynek stoczy także Adam Kownacki.