MMA PLFAME MMAMateusz Murański idolem wśród nastolatków: Nie zmieniłbym na żadne pieniądze świata!

Mateusz Murański idolem wśród nastolatków: Nie zmieniłbym na żadne pieniądze świata!

Mateusz Murański zyskał dużą popularność po ostatnich pojedynkach. ”Muran” stał się idolem wśród nastolatków/dzieci. Były aktor serialu ”Lombard. Życie pod zastaw” swój najbliższy pojedynek stoczy na Elite Fighters 2. Już niebawem poznamy przeciwnika Murańskiego.

Niewykluczone, że nie będzie to jeden rywal, a dwóch… Murański w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest pewien pomysł na jego szalony pojedynek. Mateusz bowiem na gołe pięści miałby zmierzyć się z dwoma rywalami.

Drugą propozycją byłaby walka z dwoma przeciwnikami czyli ja sam na dwóch przeciwników w mojej wadze. Niedoświadczonych jakoś tak mega, ale też nie tak mówiąc kolokwialnie ogórków z ulicy tylko chłopaków, którzy coś tam już trenują. Tylko to też musi być na gołe pięści, łokcie i bez limitu czasowego. Wydaje mi się, że i tak by to nie trwało długo. Mogłoby to iść oczywiście w dwie strony, to byłoby mega ciężkie zadanie. Na pewno nie pisałbym się na coś takiego co miało miejsce na ostatniej gali Elite Fighters, gdzie trzech zawodników skrzyżowało rękawice z jednym dużo lepszym, aczkolwiek przegrał.

Cała rozmowa poniżej:

Murański idolem nastolatków!

Mateusz Murański szybko zyskał dużą popularność. ”Muran” jest idolem wśród nastolatków/dzieci – co pokazała jego reakcja na insta stories.

Uśmiech radości dziecka po spotkaniu swojego idola, nie zmieniłbym na żadne pieniądze świata. Pozdrawiam Cię Zuziu razem z wujem. Szczery uśmiech dziecka bezcenny.

Podczas drugiej edycji Elite Fighters doczekamy się również debiutu Jacka Murańskiego. ”Muran” zostaje wysłuchany i zawalczy na szalonych zasadach last man standing.

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Daro Lew atakuje Don Kasjo: Don Kichot z króla stał się paziem! Widzieliście?

Dariusz Kaźmierczuk tym razem na swoim kanale YouTube postanowił wypowiedzieć się o Don Kasjo. Nie brakowało mocnych słów.