MMA PLMarcin WrzosekMateusz Murański chętny na walkę z Marcinem Wrzoskiem! Jest odpowiedź ”Polish Zombie”

Mateusz Murański chętny na walkę z Marcinem Wrzoskiem! Jest odpowiedź ”Polish Zombie”

Mateusz Murański postanowił również zareagować na ogłoszenie Marcina Wrzoska jako nowego zawodnika organizacji PRIME SHOW MMA. ”Muran” zapewnia, że w przyszłości jest otwarty na starcie z ”Polish Zombie”. Murański chciałby stoczyć taki pojedynek na gołe pięści w rzymskiej klatce.

Murański

Mateusz w Tauron Arenie stoczył drugie starcie w organizacji FAME MMA. ”Muran” po całym dystansie pokonał Alana Kwiecińskiego, który przez wielu uznawany jest jako sportowiec, a nie freak fighter. To był niewątpliwie najcenniejszy łup w dotychczasowej przygodzie Murańskiego. Warto podkreślić, że Mateusz w drugiej rundzie posłał rywala na deski.

Podopieczny Roberta Maruszaka nie tak dawno wystąpił też w co-main evencie PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Murański po czterech rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Murański do Wrzoska: Doświadczenia nie przeskoczę w rok!

Mateusz Murański postanowił zareagować na angaż Marcina Wrzoska do PRIME SHOW MMA. ”Muran” zapewnia, że w przyszłości chciałby się zmierzyć z Wrzoskiem. Tu jest duży szacunek. Doszło do wymiany zdań na linii Murański-Wrzosek.

Sami zobaczcie: 

Mateusz Murański: Dawaj @polishzombiemma , chętnie się z Tobą zmierzę , obgadamy zasady , dla mnie idealna klatka rzymska i gołe pięści bo twojego doświadczenia nie przeskoczę w rok. Także chłopaki myślcie co o tym sądzicie siadamy rozmawiamy i działamy @primemma.pl @polsatofficial  @pawel.jozwiak_official @szuba_fen_kfn

Marcin Wrzosek: @mateusz_muranski bardzo chętnie drogi Mateuszu:) walczyłeś w mma ostatnio, jesteś w gazie wiec zawalczmy w mma chyba ze się boisz?:) (…) @mateusz_muranski ja mam przewagę doświadczenia ty przewagę warunków fizycznych wiec się wyrównuje.

Mateusz Murański: @polishzombiemma nie mówię o walce teraz tylko w przyszłość , na ten moment jeszcze długa droga aby zmierzyć się z zawodowcem , na razie czeka mnie kolejna starcie dla @famemmatv  ale liczę , że kiedyś się spotkamy ! A niczego się nie boje tylko Boga  powodzenia na walce !

Marcin Wrzosek: @mateusz_muranski wiesz gdzie mnie szukac jak będziesz gotowy. Do usłyszenia

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje dołączenie Wrzoska do PRIME SHOW MMA: Będę miał kogo zlać ponownie! Co wy na to?

To było spore zaskoczenie! Wczoraj ogłoszono nowym nabytek organizacji PRIME SHOW MMA. Został nim doświadczony Marcin Wrzosek. Jest to kolejny były przeciwnik Kasjusza Życińskiego, który dołączył do nowej freakowej federacji. ”Polish Zombie” wystąpi już dziewiątego lipca na drugiej edycji w Gdyni. Niebawem poznamy jego przeciwnika.

Doszło do kolejnej kontrowersyjnej freakowej walki! Zakończyła się w żenujący sposób! Widzieliście?

To nie koniec! Organizacja Epic Fighting Championship ma za sobą kolejną freakową galę. W Rosji dochodzi do coraz, to bardziej szalonych freak fightów. Tak też było na ostatnim evencie, gdzie zobaczyliśmy starcie dwóch na jednego. Jeszcze tyle kilogramów w klatce nie było…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis