MMA PLArtur SzpilkaMateusz Murański chętny na starcie ze Szpilką: Niech nasza walka z Tańculą będzie eliminatorem!

Mateusz Murański chętny na starcie ze Szpilką: Niech nasza walka z Tańculą będzie eliminatorem!

Mateusz Murański nie boi się wyzwań! ”Muran” w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że za pół roku jest chętny i gotowy na starcie Arturem Szpilką. Mateusz podkreśla, że byłaby to walka typowo sportowa – bez żadnych tak zwanych dymów.

Murański

Murański swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15. Będzie to wyczekiwany rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” po walce ma stoczyć również drugie starcie w rzymskiej klatce z Jackiem Murańskim. Jacek wyzwań się nie boi i również chce stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Drugim rywalem ”Murana” będzie ”Szalony Reporter”.

W walce wieczoru zobaczymy walkę o pas mistrzyni freak fightów. Rewanż po latach! Marta Linkiewicz skrzyżuje rękawice z Anielą Bogusz.

Murański: W MMA oczywiście, gdzie w boksie!

Mateusz Murański w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką.

Oczywiście, że kiedyś chciałbym zawalczyć w KSW. To jest marzenie każdego z nas. Nawet Arek, gdzieś tam wspomniał w wywiadzie, że chętnie by się zmierzył ze Szpilką. No to jeżeli on chętnie by się zmierzył ze Szpilką no to niech nasza walka będzie eliminatorem do starcia z Arturem. Jeżeli on tak bardzo chce walczyć w KSW. Powiedział, że coś jest na rzeczy, a potem się z tego wycofał, ale jeżeli jest coś faktycznie na rzeczy w KSW no to niech to będzie eliminator. Na pewno nie na ten moment ze Szpilką, ale za pół roku będę gotowy. Oczywiście tylko w kontekście sportowym, bo ja Artura nie znam. Nawet ich lubię z moją dziewczyną ich oglądamy, fajnie się ich ogląda w social mediach z tymi pieskami, więc ich lubimy. W MMA oczywiście, gdzie w boksie (śmiech). Jak widać Artur nie jest przylepiony do KSW – co wyszło niedawno po ogłoszeniu jego walki z Denisem.      

Zobacz także:

Brat Arka Tańculi zawalczy na PRIME SHOW MMA? “Aroy” zdradza szczegóły!

Wiele wskazuje na to, że brat Arka Tańculi, Damian Tańcula wkrótce zawalczy na gali freakowej. “Aroy” zdradził nam tę informacje w wywiadzie, który znajduje się na naszym kanale YouTube.

Znamy kolejnego uczestnika FAME MMA 15! Z kim zawalczy Xayoo?

FAME MMA odsłania kolejne karty. Następnym ogłoszonym zawodnikiem gali FAME 15 jest Marcin “Xayoo” Majkut. Większość internautów widzi dla niego jednego rywala, który będzie debiutantem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis