MMA PLDominik ZadoraMateusz Murański będzie chciał walczyć z Zadorą? Tańcula: Słyszałem jaki jest ich plan!

Mateusz Murański będzie chciał walczyć z Zadorą? Tańcula: Słyszałem jaki jest ich plan!

Robi się naprawdę ciekawie! Arkadiusz Tańcula w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zdradził, że usłyszał jaki plan ma Mateusz Murański. ”Muran” po walce z Alanem Kwiecińskim chce doprowadzić do rewanżu z ”Aroyem”, a na koniec zmierzyć się z… Dominikiem Zadorą?

Zadora

Murański najbliższy pojedynek stoczy czternastego maja w Krakowie. Podczas FAME MMA 14 do wyjaśnienia ma konflikt z Alanem Kwiecińskim. Starcie odbędzie się w formule MMA. ”Muran” w tym roku stoczył już jedną walkę. W co-main evencie PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie na zasadach bokserskich zmierzył się z Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim. Murański po 4-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Mateusz zapewnia, że już w niedalekiej przyszłości czeka nas pojedynek, o którym będzie się mówić na całym świecie.

O pojedynku, o którym będzie mówił cały świat. Niestety nie mogę powiedzieć kto. Możesz się domyślić. Jest to top topów sportowiec, prawdziwy sportowiec, mistrz pewnej federacji. To będzie ostatnia walka w kontrakcie.

Arkadiusz Tańcula zdradził plan Murańskich?

Arkadiusz Tańcula w wywiadzie z MMA-bądź na bieżąco wspomniał, że zna najbliższy plan rodziny Murańskich. Co ciekawe jego zdaniem Mateusz będzie dążył do walki ze swoim pierwszym trenerem… Dominikiem Zadorą.

Ja wiem dlaczego, bo ja tu k*rwa słyszałem jaki jest plan Murańskich. Najpierw rozpi**ala Alana, bo wiadomo to jest połączenie ze mną. Ja pokonałem Alana, on go pokona. To są słowa usłyszane/podsłuchane od Mateusza Murańskiego ”najpierw rozpi**dalam Kwiecińskiego, potem Tańcule, a na koniec rozpi**dalam Zadorę. Co więcej on twierdzi, że ma zakontraktowane takie nazwiska, a to jest mitomanizm level expert.

Walka zawodnika z trenerem możliwa? Tego nie można wykluczyć. Dominik Zadora to doświadczony kickboxer. Mateusz Murański postanowił spróbować treningów MMA właśnie pod skrzydłami ”Japońskiego Drwala”. Murański zapewnia, że został źle potraktowany i tym samym jest tutaj mocna spina.

Zobacz także:

Okniński o starciu Pudzian-Materla: Żadnych szans nie ma Pudzianowski, walka do jednej bramki! Widzieliście?

Mirosław Okniński w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco został zapytany o ogłoszony pojedynek pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim (16-7), a Michałem Materlą (31-8). Będzie to walka wieczoru gali KSW 70, która odbędzie się dwudziestego ósmego maja w Łodzi.

Takiej walki w Polsce jeszcze nie było! Na gali ”Szuliego” zobaczymy starcie zawodników bez rąk! Co wy na to?

Takiej walki na zawodowej gali MMA w Polsce jeszcze nie było. Organizacja Solo Combat Federation ogłosiła, że na drugiej edycji zobaczymy starcie wojowników bez rąk. Grzegorz Szulakowski i Tomasz Kmiecik postanowili dać szansę wojownikom.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis