MMA PLNajnowszeBoksMateusz Masternak w czerwcu zawalczy o pas IBF! Wielka szansa Polaka!

Mateusz Masternak w czerwcu zawalczy o pas IBF! Wielka szansa Polaka!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) po kolejnym zwycięstwie doczeka się swojej szansy. Polak w pierwszej połowie czerwca zawalczy o mistrzostwo świata federacji IBF wagi junior ciężkiej.

Masternak

”Master” aktualnie może pochwalić się serią sześciu zwycięstw z rzędu – w tym trzech zakończonych przed czasem. W poprzednim roku nasz reprezentant stoczył jeden pojedynek, który mocno przybliżył go do wielkiej szansy. Mateusz w październiku skrzyżował rękawice z Jasonem Whateley’em (10-1, 9 KO). Masternak po 12-rundach pewnie wypunktował reprezentanta Australii.

Wcześniej Biało-Czerwony po ciekawym pojedynku wypunktował rodaka Adama Balskiego.

Duża walka!

Jak informuje ”Courier Mail” – Mateusz Masternak (47-5, 31 KO) w pierwszej połowie czerwca w Samoa zawalczy o mistrzostwo świata federacji IBF wagi junior ciężkiej. Przeciwnikiem Polaka będzie oczywiście Jai Opetaia (22-0, 17 KO).

Pojedynek odbyłby się w kompleksie sportowym, gdzie zasiadłoby 20 tysięcy kibiców.

Jai patrzy na tę propozycję, jak na szansę, która zdarza się raz w życiu. Nie zależy mu w tym przypadku na pieniądzach. Taka okazja może już nigdy się nie trafić – powiedział promotor rywala Polaka.

27-latek tytuł zdobył w ostatnim pojedynku, który dostarczył dużo emocji. Opetaia udowodnił, że należy do bardzo mocnych zawodników. Reprezentant Australii po 12-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Mairisa Briedisa.

Zobacz także:

Polak ukarany za swoje zachowanie na konferencji! Jest komentarz organizacji FAME MMA! Co wy na to?

Adrian Polański nie wystąpi na najbliższej gali, ale pojawił się na pierwszej konferencji promującą FAME MMA 17, które dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. ”Polak” podczas trzeciej części miał pytanie do mistrza freakowej organizacji – Maksymiliana Wiewiórki. Widzowie jak i sam ”Wiewiór” był oburzony wystąpieniem Polańskiego.

Boxdel jednak zdecyduje się na walkę z Najmanem? ”Staje się to coraz bardziej atrakcyjne finansowo!”

Być może przemówią jednak pieniądze? Michał Baron w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany, dlaczego nie doszło do sparingu z Marcinem Najmanem. ”Boxdel” nie ukrywa, że w ostatnim czasie pojawiają się oferty i są one dobre finansowo, więc jest to kuszące. Ponadto Baron zapewnił ,że nie doszło do sparingu z ”El Testosteronem”, bowiem nie chciał go promować….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis