MMA PLBoksMateusz Masternak i Adam Balski zmierzą się na gali KnockOut Boxing Night 15! Stawką pas IBF Intercontinental!

Mateusz Masternak i Adam Balski zmierzą się na gali KnockOut Boxing Night 15! Stawką pas IBF Intercontinental!

Mamy kolejną walkę w rozpisce gali KnockOut Boxing Night 15, która 30 maja odbędzie się w Rzeszowie. Na przeciwko siebie staną Mateusz Masternak i Adam Balski! Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski IBF Intercontinental wagi junior ciężkiej.

Starcie to zostało już oficjalnie ogłoszone przez organizatora:

Mateusz Masternak i Adam Balski zmierzą się na gali KnockOut Boxing Night 15! Stawką pas IBF Intercontinental!

Mateusz Masternak w poprzednim roku stoczył dwie walki w zawodowym ringu. Najpierw we wrześniu 2020 w Tarnowie pokonał decyzją sędziów Taylora Mabikę, a w grudniu – w Łodzi – znokautował Jose Ulricha. Dla Mastera będzie to szansa na zwiększenie serii zwycięstw do trzech z rzędu.

Adam Balski z kolei jest niepokonany w zawodowych walkach. W 2020 roku – podobnie jak “Master” stoczył dwie walki. Pokonywał w nich Mateusza Kubiszyna i Jarosława Prusaka. Aktualnie ma serię 15 wygranych z rzędu.

Przypominamy, że walką wieczoru nadchodzącej gali KnockOut Boxing Night 15 będzie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim.

Transmisja wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV.

Zobacz także:

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.