MMA PLWotoreMateusz Grzegorzewski w turnieju WOTORE 6! Jego trenerem jest były zawodnik UFC

Mateusz Grzegorzewski w turnieju WOTORE 6! Jego trenerem jest były zawodnik UFC

Gala WOTORE 6 Wielki Rewanż już 21 października w Konstancinie-Jeziornie koło Warszawy. W turnieju o 50 000 zł wystąpi Mateusz Grzegorzewski – charakterny i mocny zawodnik z Łodzi.

Grzegorzewski WOTORE 6
Foto: WOTORE

Mateusz Grzegorzewski to 27 letni zawodnik, który trenował w ŁKS Boks i Zenith Łódź. Jego trenerem jest były zawodnik UFC, a teraz pretendent do pasa mistrzowski BRAVE CF – Marcin Bandel. Jest posiadaczem niebieskiego pasa BJJ. Zdobył wiele medali na zawodach amatorskich ALMMA i ADCC. Jest fanem pierwszoligowego ŁKSu Łódź. Wszechstronne umiejętności chce zaprezentować na arenie WOTORE.

W walce wieczoru WOTORE 6 Wielki Rewanż zobaczymy starcie Denisa Labrygi z Piotrem Więcławskim. Będzie to ponowna walka tych zawodników, po rewelacyjnym pojedynku na gali WOTORE 4:

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem.

Zapowiedź walki:

WOTORE 6 Wielki Rewanż już 21 października, Konstancin-Jeziorna koło Warszawy.

PPV: https://tv.wotore.com

Bilety: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/82259/Konstancin-Jeziorna/Wotore+6/

[informacja prasowa]

Zobacz także:

XTB KSW 77: Walka legend w Gliwicach! Oficjalnie Pudzianowski zmierzy się z Khalidovem!

Dziś poznaliśmy main event ostatniej gali KSW w 2022 roku! Oficjalnie na KSW 77 w Gliwicach dojdzie do starcia legend. Mariusz Pudzianowski (17-7) skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem (35-8-2). O takim pojedynku mówi się od lat!

Jan Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku! Polak zmierzy się z mocnym Ankalaevem!

Mamy świetną wiadomość! Jan Błachowicz (29-9) wystąpi jeszcze w tym roku. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej ma wystąpić na numerowanej gali UFC 282. Reprezentant WCA Fight Team dziesiątego grudnia zmierzy się z Magomedem Ankalaevem(18-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis