MMA PLGamrotMateusz Gamrot: Zobaczycie, będę kolejnym mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot: Zobaczycie, będę kolejnym mistrzem UFC!

Mateusz Gamrot (18-1) jest pewny swego! Nasz reprezentant zapowiada, że będzie trzecim Biało-Czerwonym, który sięgnie po pas UFC.

Gamrot

”Gamer” w Las Vegas stoczył swój drugi pojedynek w największej organizacji na świecie. Polak udowodnił, że ma czym uderzyć. 30-latek w drugiej rundzie znokautował Scotta Holtzmana (14-5). Dla Amerykanina była to dwunasta walka w UFC.

Poniżej wideo z nokautu w wykonaniu Mateusza Gamrota:

Mateusz Gamrot komentuje zwycięstwo!

Mateusz Gamrot (18-1) w świetnym stylu zakończył swój drugi pojedynek w UFC. ”Gamer” odbudował się po pierwszej zawodowej przegranej. Gamrot gwarantuje, że zostanie następnym naszym reprezentantem, który sięgnie po pas mistrzowski.

Polska, dziękuję wam bardzo za całe wsparcie, za mnóstwo wiadomości. Wiedziałem, że wierzyliście we mnie. To jest dopiero początek, widzimy się na szczycie, zobaczycie, będę kolejnym mistrzem UFC jak Joanna Jędrzejczyk, jak Jan Błachowicz. Dziękuję Tobie Agatko za to, że jesteśmy razem, za to, że mnie kochasz, za to, że pozwoliłaś mi wyjechać. Będzie tylko lepiej. Jestem tak szczęśliwy, że nie wiem co mam powiedzieć. Do zobaczenia wkrótce!

Zobacz także:

Wielka przemiana Taxi Złotówy! Wrzesień: Od początku mojej metamorfozy straciłem 70kg!  Robi wrażenie?

Szymon Wrzesień już w czerwcu stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru MMA VIP 2 zmierzy się debiutującym Szymonem Komandosem.

Doszło do face to face przed walką kobiety z mężczyzną! Widzieliście?

Mamy pierwsze face to face przed walką kobiety z mężczyzną. Mowa tu o starciu w grapplingu pomiędzy Craig Jonesem, a Gabi Garcią. Przewaga gabarytów Brazylijki jest aż nadto widoczna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis