MMA PLGamrotMateusz Gamrot znów doceniony przez UFC! Znalazł się na liście z mistrzami [WIDEO]

Mateusz Gamrot znów doceniony przez UFC! Znalazł się na liście z mistrzami [WIDEO]

Mamy następne podsumowanie 2021 roku w największej organizacji na świecie. Tym razem zawodnicy, którzy odnotowali trzy ważne zwycięstwa pod banderą UFC. Na liście wśród mocnego grona pojawił się nasz reprezentant Mateusz Gamrot (20-1).

Mateusz Gamrot

Warto zaznaczyć, ”Gamer” był wychwalany przez Prezydenta UFC przed ostatnim swoim starciem.

Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Był mistrzem ADCC, mistrzem kategorii piórkowej i lekkiej KSW. Podpisaliśmy z nim kontrakt 3 walki temu i w tym czasie otrzymał bonus za najlepszą walkę wieczoru i 2 bonusy za najlepsze występy na galach UFC. Zasłużył na walkę z zawodnikiem z rankingu już w czwartej walce w UFC. To szalenie imponujące! Nie przegapcie tej walki! – mówił Dana White.

Gamrot doceniony!

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się na liście z takimi zawodnikami jak Kamaru Usman czy Cyril Gane (tymczasowy) – czyli mistrzowie UFC.

Całe wideo poniżej:

Gamrot zaczął rok od znokautowania Scotta Holtzmana. Następnie po minucie i pięciu sekundach poddał weterana Jeremy Stephensa. Ostatnie walka miała miejsce w grudniu. Były podwójny mistrz KSW przed czasem odprawił Diego Ferreire.

Zobacz także:

Kwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie! Co wy na to?

Alan Kwieciński zdecydował! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie zamierza bić się z Denisem Załęckim w małych rękawicach. Będzie to starcie kickboxingu, ale w dużych rękawicach. Rozwiązanie ich konfliktu zobaczymy na gali High League 2, która już 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie.

Specjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa! Widzieliście?

Michał Cichy na swoim kanale YouTube porozmawiał z Jarosławem Rogowskim. W pewnym momencie Michał postanowił poprosić specjalistę krav magi, aby ocenił umiejętności Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis