MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot zgadza się na walkę zaproponowaną przez Danę White’a! Zdradził kiedy chce się jej podjąć!

Mateusz Gamrot zgadza się na walkę zaproponowaną przez Danę White’a! Zdradził kiedy chce się jej podjąć!

Mateusz Gamrot dotarł do słów swojego szefa – prezesa UFC Dany White’a, który zasugerował z kim w kolejnej walce “Gamer” miałby się zmierzyć. Polak publicznie zaakceptował tę propozycję!

Mateusz Gamrot

Gamrot jest po ważnej wygranej. Na gali UFC on ESPN 38 w Las Vegas wypunktował w walce wieczoru Armana Tsaruykana po fenomenalnym pokazie umiejętności obu zawodników.

Dzięki tej wygranej Polak wskoczył na ósme miejsce wśród pretendentów do mistrzostwa w wadze lekkiej.

Teraz natomiast rozgorzała dyskusja na temat kolejnego rywala dla “Gamera”.

Mateusz Gamrot zgadza się na walkę zaproponowaną przez Danę White’a! Zdradził kiedy chce się jej podjąć!

Sam Gamrot jeszcze w oktagonie wyzywał do walki Justina Gaethje. Później – już na konferencji prasowej – dołożył do tego grona Islama Makhacheva.

Inne zdanie na temat następnego rywala dla Polaka ma Dana White. Sternik UFC chciałby zobaczyć starcie Mateusz Gamrot vs Beneil Dariush, o czym pisaliśmy TUTAJ -> Zapomnijcie o Justinie Gaethje! Dana White wskazuje idealnego rywala dla Mateusza Gamrota!

Teraz zgodę na taką walkę wyraził Gamrot. Zdradził też, kiedy mógłby się tej walki podjąć:

“Jestem gotowy na koniec tego roku.” – napisał na Twitterze.

Propozycja Gamrota może się jednak kłócić z planami Dariusha, który chciałby wrócić do startów w sierpniu/wrześniu tego roku. Jak myślicie – czy UFC, Gamrot i Dariush dogadają się?

Zobacz także:

Dana White chwali zaciętość Gamrota i Tsarukyana: W tym sporcie wielu gości ociera się o śmierć! Widzieliście?

Szef UFC Dana White był pod wrażeniem walki wieczoru sobotniej gali UFC on ESPN 38 i chwali zaciętość Mateusza Gamrota i Armana Tsarukyana, którzy dali fenomenalny pięciorundowy bój ostatniej gali w UFC Apex w Las Vegas.

Rafał Trzaskowski ofiarą cyberoszustwa! Polityk wcale nie rozmawiał z Kliczką! Co wy na to?

Rafał Trzaskowski jest ofiarą cyberoszustwa! Kandydat na urząd prezydenta RP na początku czerwca miał rozmawiać z merem Kijowa – Witalijem Kliczką. Jak się okazuje Trzaskowski nie rozmawiał wcale z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej w boksie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis