MMA PLKSWMateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do UFC

Mateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do UFC

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot
Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mamy przełom w sprawie przyszłości byłego podwójnego mistrza KSW! Mateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do organizacji UFC!

“Gamer” na minionej gali KSW 54 wypełnił obowiązujący kontrakt z największą polską organizacją MMA i został wolnym agentem. Teraz “Gamer” zbiera oferty z rynku i niedługo ogłosi, jaką sportową przyszłość dla siebie wybrał.

Mateusz Gamrot zdradził za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do UFC

“Gamer” niedawno zamieścił na Twitterze wpis, w którym podał organizacje, z którymi jest gotowy podjąć rozmowy. W programie Oktagon Live zdradził natomiast, że przyszły już oferty z każdej z wymienionych.

Gamrot ma zatem na biurku już oferty z UFC, ONE Championship, ACA, Bellator MMA, PFL i KSW.

W rozmowie z Maciejem Turskim na Kanale Sportowym zdradził także, za jaką kwotę zdecyduje się dołączyć do największej organizacji MMA na świecie:

“Zdaję sobie sprawę, że muszę stoczyć dwie-trzy walki żeby potem poprawić sobie pozycję, ale kontrakt w wysokości 20-30 tysięcy dolarów podstawy i takiego samego bonusu skłoniłby mnie do podpisania umowy z UFC.”

Zobacz także:

Mamed Khalidov o przyszłości Mateusza Gamrota: Ma ambicje, chce spróbować w UFC

Jedna z największych gwiazd Federacji KSW Mamed Khalidov wypowiedział się o przyszłości Mateusza Gamrota. “Gamer” walką na minionej gali KSW 54 wypełnił kontrakt z polskim gigantem i pozostaje teraz wolnym zawodnikiem.

Gamrot zabrał głos po KSW 54: To była lekcja życia, w przeciwieństwie do poprzedniej gdzie zbiłem leszcza

Gamrot zabrał głos po swoim występie na gali KSW 54. “Gamer” w walce wieczoru sobotniej imprezy pokonał decyzją sędziów Mariana Ziółkowskiego broniąć pasa mistrzowskiego wagi lekkiej.

Daniel Cormier o emeryturze: Nie możesz walczyć w tatusiowym wieku

Były podwójny mistrz UFC Daniel Cormier wypowiedział się o swojej emeryturze. “DC” sportową karierę zakończył po porażce ze Stipe Miocicem na gali UFC 252.