MMA PLGamrotMateusz Gamrot zdradził co powiedział do niego Khabib Nurmagomedov tuż po wielkim zwycięstwie!

Mateusz Gamrot zdradził co powiedział do niego Khabib Nurmagomedov tuż po wielkim zwycięstwie!

Mateusz Gamrot (21-1) na konferencji prasowej zdradził co powiedział do niego Khabib Nurmagomedov (29-0) po wielkim zwycięstwie. Dagestańczyk tuż przy klatce oglądał walkę Polaka z Armanem Tsarukyanem (18-3). ”Gamer” po pełnych 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Gamrot

To było bardzo ważne doświadczenie! ”Gamer” już parę razy walczył na dystansie pięciu rund. W tym aspekcie miał ważną przewagę nad przeciwnikiem. Widać było, że w rundach mistrzowskich Arman coraz częściej miał przestoje/pierwsze większe kondycyjne problemy.

Poniżej karty punktowe z tego pojedynku:

Gamrot: Stwierdził, że na pewno w przyszłości zawalczę z Islamem!

Mateusz Gamrot (21-1) na konferencji prasowej zdradził co powiedział do niego Khabib Nurmagomedov (29-0).

Zaczynam się wspinać na szczyt. Rozmawiałem krótko z Khabibem. Pogratulował mi zwycięstwa, powiedział, że jestem miłym gościem. Stwierdził, że na pewno w przyszłości zawalczę z Islamem Makhachevem, trzymam więc za niego kciuki.

Cała konferencja poniżej:

Zobacz także:

Norman Parke zawalczy z Załęckim albo Don Diego? ”Stormin” stawia warunek!

Już nie pierwszy raz pojawia się ten temat! Norman Parke postanowił odpowiedzieć na pytania widzów poprzez insta stories. ”Stormin” jest otwarty na starcie z Denisem Załęckim, lub Mateuszem Kubiszynem. Były zawodnik UFC ma jednak jeden ważny warunek!

KSW: Darko Stosić nawołuje do walki z… Mariuszem Pudzianowskim! Widzieliście?

Nie brakuje chętnych do starcia z Mariuszem Pudzianowskim (17-7). Tym razem chęć pojedynku z weteranem KSW wyraził mocny Darko Stosić (16-5). Reprezentant Serbii jest ostatnim pretendentem do pasa KSW w wadze ciężkiej. Darko musiał uznać wyższość mistrza – Phila De Friesa (21-6).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis