MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot wystąpi na gali WWE? Zawodnik nie wyklucza startu w nowej formule!

Mateusz Gamrot wystąpi na gali WWE? Zawodnik nie wyklucza startu w nowej formule!

Już za nieco ponad miesiąc Mateusz Gamrot powróci do klatki UFC, gdzie stoczy swoją czwartą walkę w największej organizacji na świecie. Jak jednak zapatruje się na inne formuły walki? „Intryguje mnie” – odpowiedział Gamer na pytanie odnośnie organizacji WWE.

18 grudnia – na ostatniej gali UFC w tym roku, do klatki powróci Mateusz Gamrot. Polak stanie przed szansą wejścia do TOP 15 kategorii lekkiej. Przeciwnikiem „Gamera” będzie niebezpieczny Brazylijczyk – Diego Ferreira. Starcie z 36-latkiem to czwarty pojedynek Gamrota w największej organizacji na świecie. We wszystkich trzech poprzednich walkach, Kudowianin otrzymał bonus za walkę, nokaut oraz poddanie wieczoru.

„Jeśli będzie taka możliwość to chętnie pojawię się na gali WWE”

Mateusz Gamrot był gościem wczorajszego programu Oktagon Live na Kanale Sportowym. Podczas transmisji 31-latek odpowiedział na pytanie odnośnie organizacji WWE.

Jest to duża ciekawostka. Intryguje mnie to trochę. Nie jestem jakimś dużym fanem, bo jak wiemy w Polsce nie jest to tak popularne jak w Stanach. Tutaj w USA jest duży szał na WWE. Ludzie są wielkimi fanami. Rzuciłem już nawet szpileczkę, że jeśli będzie taka możliwość to chętnie pojawiłbym się na gali WWE. Nie ukrywam, że byłoby to duże doświadczenie dla mnie, ale z drugiej strony również dobry sposób na promocję medialnie mojej osoby. Jakby była możliwość to na pewno gdzieś tam wskoczę.

Zobacz także:

Joanna Jędrzejczyk w Hejt Park: Ludzie myśleli, że zostałam zwolniona z UFC

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i królowa polskiego MMA w wersji kobiecej – Joanna Jędrzejczyk gościła w popularnym programie Hejt Park. Tam w rozmowie z Mateuszem Borkiem opowiedziała m.in. o swojej aktualnej sytuacji sportowej.

To znowu się dzieję! Jorge Masvidal wypada z walki, a w zastępstwo chce wejść Khamzat Chimaev!

Co tu się dzieję! Już na dwunastego grudnia była zaplanowana walke Jorge Masvidala z Leonem Edwardsem, a dziś gruchnęła informacja, że Masvidal niestety wypada z walki na tejże gali. Chwilę później mogliśmy ujrzeć tweeta Khamzata Chimaeva (10-0), że jest gotowy by wejść w zastępstwo!

Mateusz Murański o sparingu z Kijańczukiem przed rewanżem na FAME MMA 12: Dostałem takiego high kicka!

Mateusz Murański jest mocno zmotywowany przed nadchodzącym rewanżem z Arkadiuszem Tańculą, do którego dojdzie dwudziestego listopada na FAME MMA 12. Warto zaznaczyć, że ”Muran” parę dni temu pojawił się w Arrachionie Olsztyn czy WCA Fight Team.