MMA PLBorys MańkowskiMateusz Gamrot: Zapewniam, że Mańkowski byłby w TOP 10 UFC kategorii półśredniej! 

Mateusz Gamrot: Zapewniam, że Mańkowski byłby w TOP 10 UFC kategorii półśredniej! 

Mateusz Gamrot (18-1) gwarantuje, że jego klubowy kolega Borys Mańkowski (22-8-1) byłby wysoko w największej organizacji na świecie.

Reprezentant Czerwonego Smoka przełamał się i aktualnie ma passą trzech zwycięstw z rzędu. Zaczęło się od zwycięstwa przed czasem w Zagrzebiu. ”Diabeł Tasmański” już w pierwszej rundzie poddał doświadczonego Vaso Bakocevicia – przy tym zgarniając dodatkowy bonus.

Ostatnie walki nie należały do łatwych. Mańkowski jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marcina Wrzoska oraz Artura Sowińskiego. Fani z niecierpliwością czekali na następny pojedynek, lecz będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Były mistrz wagi półśredniej KSW doznał kontuzji.

Gamrot widzi wysoko Mańkowskiego w UFC!

Mateusz Gamrot (18-1) w rozmowie z sport.pl zagwarantował, że Borys Mańkowski (22-8-1) byłby wysoko w największej organizacji na świecie.

Odkąd wyjechałem do Stanów, to powtarzam, że nie czuję żadnej przepaści, czy nawet różnicy poziomów między polskimi, a zagranicznymi zawodnikami. Pokazała to Asia Jędrzejczyk, pokazał to Janek Błachowicz, a kiedyś pokażę to ja. Zapewniam cię, że nawet Borys Mańkowski byłby w TOP 10 UFC kategorii półśredniej

Warto zaznaczyć, że Mańkowski nigdy nie ukrywał jaki ma cel. Borys chciałby spróbować swoich sił w amerykańskim gigancie jednak aktualnie jest dalej zawodnikiem organizacji KSW.

Zobacz także:

Niepokonana Brazylijka w FEN! Wystąpi na najbliższej gali FEN 34! Zaskoczeni?

Niepokonana Brazylijka w FEN! Zawodniczka legitymująca się jak dotąd nieskazitelnym rekordem w zawodowych walkach zaprezentuje się polskim kibicom już podczas gali FEN 34!

Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian na KSW 61: Walka z kolegą z klubu, zwykła ustawka! Widzieliście?

Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński reaguje na walkę Juras vs Pudzian, która według plotek ma odbyć się na gali KSW 61.