MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot zaczyna przygotowania do kolejnej walki w UFC: To już czas podkręcić nieco tempo

Mateusz Gamrot zaczyna przygotowania do kolejnej walki w UFC: To już czas podkręcić nieco tempo

Foto: Screen

Mateusz Gamrot zaczyna przygotowania do kolejnej walki w UFC. Były podwójny mistrz Federacji KSW i jeden z najpopularniejszych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce do swojego kolejnego starcia będzie przygotowywał się w Stanach Zjednoczonych.

Mamy kilka szczegółów dotyczących drugiej walki “Gamera” w UFC. Przypominamy, że w debiucie w największej organizacji MMA na śiecie, Gamrot przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Guramem Kutateladze. Starcie to nagrodzono bonusem za “walkę wieczoru” oraz znalazło się w zestawieniu najlepszych walk 2020 roku w UFC.

Mateusz Gamrot zaczyna przygotowania do kolejnej walki w UFC: To już czas podkręcić nieco tempo

“Gamer” teraz będzie chciał się odegrać. W mediach społecznościowych puścił już kibicom oczko i zasugerował, by niedługo spodziewać się informacji o jego kolejnej walce w UFC:

“Nowy rok , nowe możliwości , stare marzenia.”

“To już czas podkręcić nieco tempo”

Więcej informacji na temat kolejnej walki Gamrota w UFC zdradził dziennikarz Dominik Durniat. Przekazał on, że “Gamer” wybiera się do USA i będzie przygotowywał się w American Top Team, a swoją kolejną walkę chciałby stoczyć na gali UFC 259, która odbędzie się 6 marca i na której to dojdzie do pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej Jan Błachowicz vs Israel Adesanya:

“Mateusz Gamrot w najbliższych dniach wylatuje do USA na kolejny obóz w ATT.

@gamer_mma nie ma jeszcze daty kolejnego starcia, ale chciałby zawalczyć 6 marca na #UFC259.”

Zobacz także:

Nie będzie walki Różański vs Szpilka? Promotor twierdzi, że “Szpila” zmienia zdanie co trzy minuty

Wygląda na to, że nie będzie walki Różański vs Szpilka. Polski boks czekał na to starcie, ale najprawdopodobniej się go nie doczeka. Wszystko przez rzekome trudne negocjacje ze “Szpilą”.

Najlepsze walki UFC w 2020 roku: Jędrzejczyk i Gamrot wyróżnieni! [WIDEO]

Świetna wiadomość! Poznaliśmy listę najlepszych walk UFC w 2020 roku, a wyróżnione zostało starcie Joanny Jędrzejczyk (16-4) oraz debiut Mateusza Gamrota (17-1).

Akop Szostak coraz bliżej powrotu! Czekacie?

Akop Szostak poinformował o dwóch świetnych propozycjach. Co wybierze? Może to być nawet starcie na gołe pięści!