MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! Polak wyprzedził… McGregora!

Mateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! Polak wyprzedził… McGregora!

Mateusz Gamrot nie zwalnia tempa! Polak znalazł się bardzo wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC! “Gamer” awansował aż o cztery pozycje i wyprzedził między innymi… Conora McGregora!

Mateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu

Gamrot w miniony weekend na gali UFC on ESPN 38 wypunktował Armana Tsarukyana. Starcie to było walką wieczoru wydarzenia, a Polak i Ormianin dali fenomenalną pięciorundową walkę, po której sędziowie wskazali na wygraną Polaka.

Gamrot i Tsarukyan zgarnęli za tę walkę bonus pieniężny tytułem “walki wieczoru” sobotniej gali.

Mateusz Gamrot wysoko w nowym rankingu wagi lekkiej UFC!

Teraz natomiast przyszedł czas na aktualizację oficjalnych rankingów UFC. Wg najnowszego zestawienia najlepszych zawodników wagi lekkiej, Gamrot znajduje się na 8. miejscu wśród pretendentów.

Polaka wyprzedzają jedynie same tuzy wagi lekkiej – Rafael Dos Anjos, Beneil Dariush, Michael Chandler, Islam Makhachev, Justin Gaethje i Dustin Poirier. Mistrzem wagi lekkiej jest oczywiście Charles Oliveira.

“Gamer” skomentował już zmiany w rankingu jego wagi. Na Twitterze zamieścił wpis, w którym napisał, że jest coraz bliżej celu, jakim jest walka o pas mistrzowski UFC.

Pełne zestawienie zobaczycie poniżej:

I co zaskoczeni wysoką pozycją Mateusza Gamrota? Bo my w ogóle!

Zobacz także:

Reakcje w Polsce i na świecie po wielkim zwycięstwie Mateusza Gamrota w Las Vegas! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (21-1) w Las Vegas po raz pierwszy wystąpił w walce wieczoru na gali UFC. ”Gamer” po 5-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał mocnego Armana Tsarukyana (18-3). Reprezentant Armenii postawił twarde warunki i do samego końca sprawiał wielkie kłopoty byłemu podwójnemu mistrzowi KSW.

Roberto Soldić może wybrać zaskakujący kierunek! Nie będzie to UFC i KSW? Giganci walczą o “Robocopa”!

Roberto Soldić ma wiele ofert kolejnych występów w MMA. Nie tylko UFC i KSW walczy o to, aby “Robocop” toczył u nich efektowne pojedynki. Jaki kierunek ostatecznie wybierze chorwacki wojownik?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis