MMA PLKSWKSW: Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala na ostatnią walkę w kontrakcie!

KSW: Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala na ostatnią walkę w kontrakcie!

Mateusz Gamrot (16-0) nie ukrywa, że jest celem jest sprawdzenie się w największej lidze na świecie. ”Gamer” co ciekawe ma tylko jeszcze jedną walkę na kontrakcie w organizacji. 29 latek wskazał potencjalnego przeciwnika, z którym miałby się zmierzyć w KSW. Trzeba przyznać, że ten temat wraca jak bumerang!

W sobotę Mateusz wrócił do klatki po prawie 2 letniej przerwie. Podczas walki wieczoru KSW 53 mieliśmy dopełnienie jego trylogii z głośno krzyczącym Normanem Parke (28-7-1). ”Gamer” udowodnił, że zrobił jeszcze większe postępy i jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem. Reprezentant Czerwonego Smoka był bezlitosny i straszył w klatce! Gamrot porozbijał przeciwnika, którego nie dopuścił lekarz do kontynuowania walki w trzeciej rundzie.

Mateusz Gamrot wskazuje rywala, z którym chciałby zmierzyć się w KSW!

Temat tego przeciwnika wraca jak bumerang. Mateusz Gamrot (16-0) w ostatnim pojedynku na kontrakcie chciałby zmierzyć się z doświadczonym Shinyą Aokim (44-9). Trzeba przyznać, że japoński grappler mógłby z naszym reprezentantem dać wielki popis w parterze, gdzie obaj świetnie się ruszają. Aoki’ego również widzieliśmy choćby w wrestlingu.

Wojownik pochodzący z Shizuocki ma za sobą spore osiągnięcia w zawodowym MMA. Aoki to były mistrz kategorii lekkiej w Dream i One Championship, a w wadze średniej dzierżył tytuł Shooto. ”Tobikan Judan” mierzył się z takimi zawodnikami jak Ben Askren, Eddie Alvarez czy Gilbert Mendez. Jedną z ciekawostek jest walka na zasadach grapplingu z Fedorem Emelianenko. Do starcia doszło w Tokio, gdy po niecałych trzech minutach zwycięstwo przed czasem świętował Rosjanin.

Zobacz także:

Śmierć 30-letniego zawodnika MMA! Co się stało?

Jahreau Shepherd niespodziewanie zmarł na swoich 30-urodzinach. W Londynie miał zostać dźgnięty nożem

Gra UFC 4 zapowiada się ciekawie! Będziecie grali?

Aktualnie najlepsi ciężcy w boksie będą dodatkowymi postaciami w grze UFC! Mowa oczywiście o Tysonie Furym i Anthony’m Joshua