MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot trenuje z legendą UFC, którą… pokonał inny Polak!

Mateusz Gamrot trenuje z legendą UFC, którą… pokonał inny Polak!

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Najlepszy polski “lekki” i aspirujący do miana jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie – Mateusz Gamrot trenuje z legendą UFC! Ten legendarny zawodnik dywizji lekkiej wspiera Polaka przed jego najbliższą walką w oktagonie UFC.

“Gamer” pojawi się w oktagonie UFC już 10 kwietnia na gali w Las Vegas. Jego przeciwnikiem będzie niebezpieczny Scott Holtzman, który ma już duże doświadczenie w walkach w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Mateusz Gamrot trenuje z legendą UFC, którą… pokonał inny Polak!

W przygotowaniach Mateuszowi Gamrotowi, które przeprowadzane są w American Top Team na Florydzie pomaga… Francisco Trinaldo. Brazylijczyk w UFC walczy od 2012 roku i teraz wspiera naszego rodaka w przygotowaniach do następnej walki.

O współpracy na linii Gamer-Trinaldo, Polak poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych:

“4 tygodnie do kolejnej walki w UFC!
Ciąg przygotowań cały czas trwa.. 😎🔥 dziś mocny grappling z Franicso Trinaldo – veteranem UFC który udowadnia ze wiek to tylko liczba bo na karku ma już 42 lata, a idzie mocno 💪🚀

4 tygodnie do kolejnej walki w UFC! Ciąg przygotowań cały czas trwa.. 😎🔥 dziś mocny grappling z Franicso Trinaldo -…

Posted by Mateusz Gamrot on Friday, March 12, 2021

Co ciekawe, Francisco Trinaldo ma za sobą walkę z innym Polakiem. Brazylijczyk w 2013 roku przegrał przez poddanie kimurą z Piotrem Hallmannem. Od tamtej porażki “Massaranduba” notuje rekord w UFC 15 zwycięstw w 4 porażek.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Cormierze! Zgadzacie się?

Jan Błachowicz (28-8) jest już w Polsce! ”Cieszyński Książę” skomentował ostatnie zachowanie Daniela Cormiera (22-3). Padło też pytanie o stronniczy komentowanie jego walki z Israelem Adesanyą (20-1).

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).

Trener dał prezent Bonusowi BGC za ciężkie przygotowania. Będziecie zaskoczeni tym, co wymyślił [WIDEO]

Trener Marcin Konik dał prezent Bonusowi BGC za przemianę i ciężkie przygotowania do swoich najbliższych występów. Bonus BGC już niedługo bowiem wystąpi w walce na liście na gali Punchdown 3 w Poznaniu, gdzie zmierzy się z Warszawskim Dresikiem. Jednak w planach ma też powrót do walk w MMA.