MMA PLUFCMateusz Gamrot traci rywala na debiut w UFC. Co z walką “Gamera”?

Mateusz Gamrot traci rywala na debiut w UFC. Co z walką “Gamera”?

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Mateusz Gamrot (17-0, 1 N/C) nie zawalczy z Magomedem Mustafaevem (14-4) na Fight Island 17 października. Dagestańczyk wypadł z pojedynku.

Dobrze poinformowany rosyjski dziennikarz Denis Geyko poinformował o odwołaniu kilku pojedynków podczas najbliższych gal w Abu Dhabi. Wśród nich znalazła się również debiutancka walka “Gamera’ w UFC.

Jak się okazuje to Mustafaev nie będzie mógł wystąpić na zbliżającej się gali. Na razie nie znamy powodu jego absencji. Może to być oczywiście kontuzja jak również choćby pozytywny wynik testu na koronawirusa. W ostatnim czasie to drugie jest bowiem dość często powodem odwoływania pojedynków.

Do gali, na której zadebiutować miał Mateusz Gamrot zostały jeszcze dwa tygodnie. Istnieje więc szansa, że organizacja UFC znajdzie zastępstwo dla Polaka. Czekamy wiec na dalszy rozwój sprawy i będziemy o tym informować.

Zobacz także:

Rywal Różala ogłoszony! Były mistrz KSW zawalczy na gołe pięści z legendą MMA!

Rywal Marcina “Różala” Różalskiego w walce na gołe pięści ogłoszony! Były mistrz wagi ciężkiej KSW swoją najbliższą walkę stoczy w nowej organizacji Macieja Kawulskiego – Genesis.

Córka Franka Mira zadebiutuje w MMA. Ma 17 lat!

Córka Franka Mira zadebiutuje w zawodowym MMA! Na naszych oczach rodzi się druga generacja rodziny Mir jako zawodowych zawodników mieszanych sztuk walki.