MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot przed kolejną walką w UFC: To dla mnie duża szansa, żeby przedrzeć się na salony

Mateusz Gamrot przed kolejną walką w UFC: To dla mnie duża szansa, żeby przedrzeć się na salony

Foto: Twitter/ Mateusz Gamrot

Były podwójny mistrz KSW Mateusz Gamrot przed kolejną walką w UFC scharakteryzował swojego najbliższego przeciwnika oraz powiedział wprost – że nadchodzące starcie to dla niego szansa, by przebić się na sportowe salony.

“Gamer” już 10 kwietnia zmierzy się ze Scottem Holtzmanem. Starcie to odbędzie się w Las Vegas:

Zdjęcie

Mateusz Gamrot przed kolejną walką w UFC: To dla mnie duża szansa, żeby przedrzeć się na salony

“Gamer” już po zakontraktowaniu swojej kolejnej walki udzielił wywiadu Patrykowi Prokulskiemu z TVP Sport, w którym opowiedział o nadchodzącym starciu z Amerykaninem:

“To była druga propozycja przeciwnika, którą otrzymałem. Wcześniej inny zawodnik nie zgodził się na walkę i nie podpisał kontraktu. Holzman był drugą opcją ze strony UFC, który od razu przyjął propozycję. Wydaje mi się, że to nawet lepsze nazwisko niż opcja numer jeden, więc jestem zadowolony. Scott ma duże doświadczenie w UFC, przegrywał tylko z mocnymi zawodnikami. Jest w miarę wysoko sklasyfikowany. Myślę, że jak na drugą walkę do dla mnie dobre zestawienie i duża szansa, żeby przedrzeć się na salony, a nie robić tego kroczek po kroczku.”

Całą rozmowę TVP Sport z Mateuszem Gamrotem możecie sprawdzić -> TUTAJ.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Zapowiedź FAME MMA 9. Kolejne gwiazdy zadebiutują. “Kizo”, Błoński, Wardęga i Malczyński w karcie walk

FAME MMA od bardzo silnie obsadzonej gali rozpocznie rok 2021. W karcie walk są słynni raperzy, youtuberzy i celebryci. Nie zabraknie też długo wyczekiwanych debiutantów. W oktagonie zaprezentują się między innymi Patryk “Kizo” Woziński, Marcin Malczyński, Sylwester Wardęga i Kacper “Blonsky” Błoński.