MMA PLGamrotMateusz Gamrot przed debiutem w UFC: Jestem dumny, że reprezentuje nasz kraj na świecie!

Mateusz Gamrot przed debiutem w UFC: Jestem dumny, że reprezentuje nasz kraj na świecie!

Mateusz Gamrot (17-0) jest na miejscu i nie może doczekać się pierwszego pojedynku w największej organizacji na świecie. Dojdzie do niego już w najbliższą sobotę w Abu Dhabi. ”Gamer” zmierzy się z również debiutującym Guramem Kutateladze (11-2).

Pojedynek Mateusza Gamrota z Gruzinem odbędzie się tuż przed główną kartą. Co najważniejsze cała sobotnia gala UFC będzie transmitowana na żywo w Polsacie. Przypomnijmy, że ”Gamer” wstępnie miał zmierzyć się z Magomedem Mustafaevem (14-4), który wypadł z karty.

Mateusz Gamrot jest dumny, że może reprezentować Polskę w UFC!

Mateusz Gamrot (17-0) już w sobotę spełni swoje marzenie. Będzie to upragniona pierwsza walka w amerykańskim gigancie. Biało-Czerwony czuje dumę, że może reprezentować nasz kraj w UFC.

Let’s dance! 🔥Polsko 🇵🇱 dziękuje za niesamowite wsparcie i motywacje przed walka! Jestem dumny ze reprezentuje nasz…

Opublikowany przez Mateusza Gamrota Czwartek, 15 października 2020

Polsko dziękuje za niesamowite wsparcie i motywacje przed walka! Jestem dumny, że reprezentuje nasz kraj na świecie! Ogromne podziękowania dla sponsorów którzy pomagają spełniać mi marzenia – teraz przed nami wyższy szczyt na świecie UFC.

29-latek stoczy swój trzeci pojedynek w 2020 roku. ”Gamer” już w marcu podczas KSW 53 w Łodzi miał wrócić po dłuższej przerwie. Gale odwołano z powodu Covid-19. Gamrot ostatecznie wystąpił na początku lipca. Było to zakończenie historii walk z Normanem Parke. Wojownik z Irlandii Północnej przed walką znów dostarczył niepotrzebnych nerwów. Ex zawodnik UFC nie zrobił wagi i walka była zagrożona.

Najważniejsze, że do niej doszło! Gamrot był niesamowity. Polak od początku do końca zdominował ”Stormina”, który w tym starciu nie miał nic do powiedzenia. W trzeciej rundzie porozbijany Parke nie został dopuszczony do kontynuowania walki.

Ostatnie starcie Gamrota miało miejsce dwudziestego dziewiątego sierpnia. Nie był to łatwy pojedynek! ”Gamer” po raz kolejny obronił pas wagi lekkiej, ale dopiero po 5-rundach ciężkiej walki. Marian Ziółkowski postawił twarde warunki w stójce.

Zobacz także:

Piotr Piechowiak ostro o Szelidze! Team Bestia czy Team Szeli?

Piotr Piechowiak w ostrych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Do ich walki dojdzie na FAME MMA 8. Zobaczcie rozmowę z ”Bestią”

Szadziński poznał rywala! Będziecie oglądać Genesis?

Pierwsza gala Genesis zbliża się dużymi krokami. Gracjan Szadziński poznał rywala