MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot powiedział z kim chce teraz walczyć! Podał dwóch kandydatów – obaj to byli mistrzowie!

Mateusz Gamrot powiedział z kim chce teraz walczyć! Podał dwóch kandydatów – obaj to byli mistrzowie!

Mateusz Gamrot na konferencji prasowej podsumowującej galę UFC 285 powiedział z kim chce teraz walczyć. Polak w miniony weekend odniósł bardzo ważną wiktorię i celuje teraz w topowe nazwiska!

Mateusz Gamrot

“Gamer” na gali w Las Vegas pokonał niejednogłośnie na punkty Jalina Turnera po bardzo bliskiej walce. Polak tym samym wrócił na zwycięską ścieżkę po porażce poniesionej w walce z Beneilem Dariushem.

Mateusz Gamrot powiedział z kim chce teraz walczyć

Gamrot nie zamierza się teraz zatrzymywać i w swojej kolejnej walce celuje w naprawdę topowe nazwiska. Wskazał dwóch konkretnych kandydatów. Każdy z wymienionych to były mistrz wagi lekkiej UFC:

“Jestem teraz numerem 7 w rankingu, wziąłem szybką walkę z numerem 10. Jestem pewien, że zasługuję teraz na kogoś, kto jest wyżej ode mnie w rankingu, kogoś z TOP 5. Teraz muszę chwilę poczekać, bo Justin Gaethje ma walkę, Charles Oliveira ma walkę i wielu innych zawodników z czołówki ma walki. Chciałbym wrócić do oktagonu jak minie lato. Najlepszą opcją dla mnie byłby Gaethje lub Oliveira. To najlepsi kandydaci na moich rywali, tak myślę.”

A Wy z kim zestawilibyście w kolejnej walce Mateusza Gamrota?

Zobacz także:

UFC 285: Jon Jones szybko poddał Ciryla Gane. “Bones” nowym mistrzem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Jon Jones (27-1, 1 N/C)już w pierwszej rundzie poddał Ciryla Gane (12-1) w walce wieczoru gali UFC 285, której stawką był wakujący pas wagi ciężkiej.

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis