MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot pokazał kibicom aktualną formę fizyczną: Droga trwa…

Mateusz Gamrot pokazał kibicom aktualną formę fizyczną: Droga trwa…

Mateusz Gamrot ma jeden sportowy cel – pas mistrzowski wagi lekkiej UFC. Polak cały czas ma zamiar doskonalić swoje umiejętności i przechodzi proces zawodniczy, który motywuje go do codziennego działania. Teraz pokazał kibicom swoją aktualną formę fizyczną.

Mateusz Gamrot pokazał kibicom aktualną formę

“Gamer” udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie, które pokazuje, że nawet nie mając zakontraktowanej walki, ciągle buduje swoją formę.

Mateusz Gamrot pokazał kibicom aktualną formę fizyczną

Polak jest aktualnie w czołówce wagi lekkiej UFC. Już był nawet bardzo blisko walki o pas mistrzowski, ale przegrał nieformalny eliminator z Beneilem Dariushem. Wcześniej Gamrot wygrywał w oktagonie UFC kolejno ze: Scottem Holtzmanem, Jeremym Stephensem, Diego Ferreirą i Armanem Tsarukyanem.

Zapowiada też, że do walki o pas mistrzowski UFC na pewno dojdzie.

Poniżej wspomniane zdjęcie Gamrota:

“Uwiecznienie procesu 🦍⏳ na zdjęciach przez @andrzej_ol 👊 droga trwa… #ufc
„Bo co tylko umysł może stworzyć i w co serce uwierzyć – Ty możesz osiągnąć”✊” – napisał na Instagramie.

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis