MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot podniósł duszeniem dziennikarza! Maciej Turski otrzymał radę: Klep jak coś się dzieje!

Mateusz Gamrot podniósł duszeniem dziennikarza! Maciej Turski otrzymał radę: Klep jak coś się dzieje!

Jedna z największych nadziei naszego kraju na kolejny pas mistrzowski UFC – Mateusz Gamrot był gościem programu Hejt Park na Kanale Sportowym, gdzie na żywo… podniósł duszeniem dziennikarza! Maciej Turski przez chwilę nie wiedział co się z nim dzieje!

Mateusz Gamrot

“Gamer” to nowa wschodząca gwiazda organizacji UFC, który jest już w czołowej dziesiątce w rankingu wagi lekkiej. Polak jest coraz bliżej walki z czołówką dywizji, która przybliży go do osiągnięcia sportowego celu, jakim jest zdobycie pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie.

Wczoraj natomiast mogliśmy oglądać Gamrota w programie na żywo.

Mateusz Gamrot w programie na żywo podniósł duszeniem dziennikarza!

Co ciekawe, podczas tego programu Mateusz Gamrot pokazał prowadzącemu program Maciejowi Turskiemu i widzom technikę kończącą polegającą na duszeniu.

Widzowie otworzyli szeroko oczy, kiedy “Gamer” pokazową techniką podniósł duszeniem… dziennikarza!

Zobaczcie sami jak to wygląda:

Przypominamy, że Mateusz Gamrot to były podwójny mistrz KSW, który swoją karierę kontynuuje w organizacji UFC. Tam stoczył już pięć walk notując rekord 4-1 i zgarniając przy tym cztery bonusy pieniężne za najefektowniejsze występy na galach, w których brał udział.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników: Byłem najmłodszym w historii zatrzymanym przez CBŚ! Widzieliście?

Elitarny klub GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników. Remi Gruchała jest bohaterem najnowszego filmu, który przedstawia uczestników walk na gołe pięści w największej w Polsce organizacji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis