MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot po trzeciej wygranej w UFC w tym roku pokazuje, że jest patriotą: Dumny z pochodzenia z Polski!

Mateusz Gamrot po trzeciej wygranej w UFC w tym roku pokazuje, że jest patriotą: Dumny z pochodzenia z Polski!

Mateusz Gamrot po trzeciej wygranej w UFC w tym roku pokazał kibicom swoją patriotyczną twarz. “Gamer” wraca do Polski z Las Vegas w fantastycznym humorze.

Mateusz Gamrot

W miniony weekend, Mateusz Gamrot pokonał klasyfikowanego w oficjalnych rankingach UFC Brazylijczyka – Diego Ferreierę. Polak wygrał to starcie przez TKO w drugiej rundzie. Wiktoria ta zapewni “Gamerowi” wejście do oficjalnych rankingów UFC.

Mateusz Gamrot po trzeciej wygranej w UFC w tym roku pokazuje, że jest patriotą: Dumny z pochodzenia z Polski!

Gamrot w sobotę wygrał trzecią walkę w UFC w tym roku. Na jego rozkładzie są już tacy zawodnicy jak: Scott Holtzman, Jeremy Stephens i Diego Ferreira.

Ale to nie koniec! Polak zapowiada, że w 2022 roku zbliży się do ścisłej czołówki UFC, a w 2023 roku zawalczy o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Na dodatek, “Gamer” kupuje sobą kibiców. W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych przyznał, że jest dumny ze swojego pochodzenia:

“Dumny z pochodzenia. Dostaje od Was tysiące wiadomości które są ogromnym wsparciem i motywacja! Dziękuje każdemu z osobna za miłe słowa.”

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 57 – wyniki

W walce wieczoru ostatniej gali UFC w tym roku wystąpią Derrick Lewis i Chris Daukaus. O wejście do TOP 15 wagi lekkiej zawalczy też Mateusz Gamrot.

Daniel Rutkowski wygrywa w boksie ze zdecydowanym faworytem!

Daniel Rutkowski (2-3) podczas wczorajszej gali Babilon Boxing Show sprawił dość dużą niespodziankę. Radomianin większościową decyzją sędziów pokonał dużo bardziej doświadczonego rywala. ”Rutek” w tym starciu nie był faworytem.

Unified MMA 42: Mariusz Książkiewicz udanie wraca! Polak potrzebował niecałych dwóch minut! [WIDEO]

Mariusz Książkiewicz (9-1) wraca na odpowiednie tory po nieudanej próbie dołączenia do największej organizacji na świecie. Polak zdobył pas organizacji Unified MMA. Do walki doszło na 42 edycji w prowincji Alberta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis