MMA PLADCCMateusz Gamrot po mistrzostwach świata ADCC: Jeden błąd i znikają marzenia

Mateusz Gamrot po mistrzostwach świata ADCC: Jeden błąd i znikają marzenia

Mateusz Gamrot (15-0) udział w tegorocznych mistrzostwach świata ADCC zakończył już w pierwszej rundzie. Polski zawodnik liczył na więcej, lecz już na początku turnieju trafił na niezwykle wymagającego rywala.

Pogromca “Gamera”, Garry Tonon, zdobył ostatecznie brązowy medal. Polak zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym podsumował swój udział w mistzostwach oraz podziękował sparingpartnerom i sponsorom.

“@adcc2019 przeminęło z wiatrem.. na początku dziękuję Wam moja Armio za niesamowite wsparcie i motywacje! Dziękuje ze jesteście! 🙏 co do startu – byłem przygotowany na 200 % pod każdym względem.. wydawało mi sie i wierzyłem w to że w tym roku zrobię niespodziankę dla Polski i przywiozę medal.. jeden błąd i znikają marzenia, w ułamku sekundy wszystko sie zmienia… sport nie wybacza najmniejszych błędów.. Dla mnie jako zawodnika MMA bycie na takiej imprezie poraz drugi to juz jest sukces! Lecz ambicja stawiała na więcej… jedynie co, nie mialem szczęścia w losowaniu trafiając na Garry Tonon..
no nic, chwila wakacji i ruszam dalej do pracy bo jak widać dużo przede mną!
@raaaju__ to co zrobiłeś przez ten tydzien i narożnik na zawodach🔝 Ty wiesz!
Dziękuje wszystkim chłopakom z @czerwonysmok.poznan, @academia_gorila_koszalin, @piranhagdynia, @wilku_bjj za pomoc w przygotowaniach i wsparcie! Zrobiliśmy kawał dobrej roboty która i tak zaprocentuje 🙌🔝 #thankful
Przygotowanie motoryczne by @allstarathleticspl jest zupełnie z innego świata i pradu miałem na wszystkie walki łącznie, lecz nie mialem kiedy tego pokazać 😂
Wszystkim sponsorom że mogłem tutaj być i walczyć o marzenia! Lecimy dalej!
#adcc2019 #olympicgames #la

@adcc2019 przeminęło z wiatrem.. na początku dziękuję Wam moja Armio za niesamowite wsparcie i motywacje! Dziękuje ze…

Opublikowany przez Mateusz Gamrot Poniedziałek, 30 września 2019

Gamrot nadal przebywa w USA, gdzie przez kilka dni będzie odpoczywał. Czekamy więc na wieści dotyczące dalszej kariery zawodnika. Sytuacja “Gamera” jest niejasna – zwakował pasy mistrzowskie i pozostaje skonfliktowany z władzami Federacji KSW.

“Teraz chwila odpoczynku przez pare dni 😊 #holiday 🏖🇺🇸
Coś ciekawego w okolicy polecacie? 🤔🙌 #la

Teraz chwila odpoczynku przez pare dni 😊 #holiday 🏖🇺🇸Coś ciekawego w okolicy polecacie? 🤔🙌 #la

Opublikowany przez Mateusz Gamrot Wtorek, 1 października 2019

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis