MMA PLKSWMateusz Gamrot po KSW 53: Wiecie co Norman powiedział mi po walce?

Mateusz Gamrot po KSW 53: Wiecie co Norman powiedział mi po walce?

Mateusz Gamrot po gali KSW 53, gdzie efektownie pokonał Normana Parka w ich trzeciej walce, udzielił wywiadu mediom, gdzie podsumował swój fenomenalny występ.

“Gamer” walkę z Irlandczykiem wygrał przez TKO w trzeciej rundzie. Norman Parke po konsultacji lekarskiej nie został dopuszczony do kontynuowania pojedynku z Polakiem.

Mateusz Gamrot po KSW 53

“Gamer” udowodnił tym samym, że jest na zupełnie innym poziomie niż jego “odwieczny” rywal. Polak najpierw pokonał Irlandczyka w dniu ważenia, kiedy profesjonalnie wypełnił limit wagowy dywizji lekkiej, podczas gdy Parke miał poważne problemy z jego osiągnięciem (mówi się, że przekroczył limit nawet o 2,5 kilograma), a potem przez trzy rundy obijał mu twarz efektownymi wymianami stójkowymi.

To była klatkowa deklasacja. Podwójny mistrz Federacji KSW pokazał swojemu przeciwnikowi co oznacza pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Po tej walce Gamrot porozmawiał z dziennikarzami, gdzie podsumował cała sytuację z Parkiem i niesnaski między nimi oraz zdradził, co jego rywal powiedział mu zaraz po walce. Irlandczyk umiejscowił Gamrota nawet wyżej niż w TOP 10 UFC!

Zobacz także:

Jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Gamrotem na KSW 53?

Jesteście ciekawi jak wyglądała twarz Normana Parka po walce z Mateuszem Gamrotem na minionej gali KSW 53? Pojedynek mistrza wagi lekkiej KSW z tymczasowym czempionem był walką wieczoru minionej imprezy.

Kamaru Usman zdominował Jorge Masvidala w walce wieczoru

Kamaru Usman (17-1) zdominował Jorge Masvidala (35-14) w walce wieczoru gali UFC 251 na Fight Island. Nigeryjczyk obronił tym samym posiadany pas kategorii półśredniej.

Jak wyglądała walka Gamrota z Parkiem?

Mateusz Gamrot (16-0, 1 N/C) nie dał żadnych szans Normanowi Parke (28-7-1, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 53 w Warszawie, którą przerwano w trzeciej rundzie. Wbrew pierwotnym planom stawką pojedynku nie był pas mistrzowski.