MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot po kolejnej wygranej w UFC: Będę mistrzem!

Mateusz Gamrot po kolejnej wygranej w UFC: Będę mistrzem!

Foto: Facebook/ Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot znowu to zrobił! Polak ponownie pokonał przed czasem swojego rywala w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. Tym razem były podwójny mistrz KSW poddał Jeremy’ego Stephensa w pierwszej rundzie na gali UFC on ESPN 26.

To była druga kolejna wygrana Polaka w UFC. Wcześniej “Gamer” znokautował Scotta Holtzmana oraz przegrał niejednogłośnie na punkty z Guramem Kutateladze w swoim debiucie.

Mateusz Gamrot po kolejnej wygranej w UFC: Będę mistrzem!

Gamrot coraz śmielej radzi sobie za oceanem. Jego walki za każdym razem są niezwykle efektowne, a tym razem kibice oglądali w jego wykonaniu poddanie:

Jeszcze w oktagonie w rozmowie z Paulem Felderem po walce, Gamrot zapowiadał, że w przyszłości zdominuje kategorię lekką w największej organizacji MMA na świecie:

“Nie dzisiaj, nie jutro, ale w przyszłości będę mistrzem. Dajcie mi kogoś z TOP 15!” – grzmiał Polak, który zdobywa uznanie coraz większej ilości fanów na całym świecie:

Zobacz także:

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.