MMA PLDon KasjoMateusz Gamrot ostro o walce z Don Kasjo: Mogę z nim zawalczyć bez jakichkolwiek przygotowań!

Mateusz Gamrot ostro o walce z Don Kasjo: Mogę z nim zawalczyć bez jakichkolwiek przygotowań!

To może zaskoczyć wielu! Mateusz Gamrot (17-1) w mediach społecznościowych wypowiedział się o potencjalnej walce z Kasjuszem Życińskim. ”Gamer” jest gotowy, ale ma warunek!

Przypomnijmy, że popularny ”Don Kasjo” nie tak dawno zdradził, że chętnie zmierzy się z były podwójnym mistrzem KSW.

Jakby miało dojść do walki, to jestem zawsze przekonany, że wygram i tego nie zmienię.(…) Najpierw Pałkę zleję, a potem mogę wyskoczyć z Gamrotem.

Gamrot o walce z Don Kasjo: Nie mogę uwierzyć, że na moim patencie próbuje się wybić!

Mateusz Gamrot (17-1) w rozmowie z widzami poruszył temat potencjalnej walki z Kasjuszem Życińskim. ”Gamer” jest otwarty na takie zestawienie, lecz ma warunek. Reprezentant Czerwonego Smoka przekonuje, że do takiego starcia nie potrzebuje żadnych przygotowań.

Odpowiedzmy na tego Kasjo śmierdziela, bo nie mogę uwierzyć, że na moim patencie próbuje się wybić. Generalnie co, moja piłka jest krótka. Sztabka złota, nie, dwie sztabki złota bo mam dwójkę dzieci. Milion złotych na konto Anastazji, milion złotych na konto Mikołaja. Wracam 12 kwietnia, w środę 15 kwietnia mogę z nim zawalczyć bez jakichkolwiek przygotowań, bez jakiekolwiek robienia wagi. To jest moja odpowiedź na tego całego śmiesznego Don Kasjo. Bardzo wątpię żeby doszło do tego wszystkiego, a jeżeli już Czerwony Smok Poznań, jestem dwa razy dziennie, zapraszam. Tylko milion na konto Anastazji, i konto Mikołaja, dwie sztabki złota i wsio.        

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Masa komentuje słowa Miśka z Nadarzyna! Chcielibyście to zobaczyć?

To nie są żarty! ”Misiek z Nadarzyna” jest gotowy zawalczyć w klatce. Gangster dał do zrozumienia, że chętnie zawalczy z ”Masą”. Na jego odpowiedź nie musieliśmy długo czekać!

Gwiazda FAME MMA straciła wielkie pieniądze! Widzieliście?

Amadeusz Roślik wraca do klatki już na jubileuszowej 10-edycji FAME MMA. ”Ferrari” piętnastego maja skrzyżuje rękawice z Mateuszem ”Haribo” Gąsiewskim. Amadeusz wyjawił, że po walce z Adrianem Polańskim dobrze się bawił, a przy tym stracił około pół miliona złotych.