MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot odpowiada i gasi Tsarukyana! “Ja wygrywam, a on gada!”

Mateusz Gamrot odpowiada i gasi Tsarukyana! “Ja wygrywam, a on gada!”

Mateusz Gamrot mimo że wygrał z Armanem Tsarukyanem już ponad tydzień temu, o ich walce mówi się do dziś. Ormianin cały czas nie może pogodzić się z porażką, a Polak celnie odpowiada na zaczepki byłego oponenta. Tym razem “Gamer” trafnie zripostował “Ahalkalaketsa”.

Gamrot

To był bardzo wyrównany pojedynek. Mógł iść w dwie strony. Pierwsza i druga runda należała do reprezentanta Armenii. Tsarukyan trafiał Polaka celniej i częściej. Bardzo dobrze wychodziły mu kopnięcia na korpus, bowiem garda “Gamera” w tym miejscu mała sporą lukę.

Później jednak do Gamrota trafiły słowa Borysa Mańkowskiego, który powiedział mu, że musi wygrać wszystkie kolejne odsłony. I tak też się stało. Zawodnik z Kudowy-Zdrój zaczął przeważać grapplersko nad Ormianinem i skutecznie przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Mateusz Gamrot ripostuje Tsarukyana!

W świecie MMA było wiele kontrowersji po werdykcie, który wskazywał na Mateusza Gamrota. “Ahalkalakets” nie wierzy w porażkę do dziś, w każdej wypowiedzi twierdzi, że nie przegrał tamtego pojedynku. Przypomnijmy, że przed starciem zapowiadał deklasacje i zwycięstwo przed czasem. Oktagon jednak zweryfikował.

Arman w rozmowie z Blockasset ewidentnie zlekceważył Polaka. Co powiedział?

Wiem, że któregoś dnia zawalczymy ponownie, bo obaj jesteśmy na topie. Każdego dnia staję się lepszy, jestem młody, trenuję codziennie. Ma 31 lat i za dwa, trzy lata nie będzie już lepszy.

“Gamer” odpowiedział na tę wypowiedź w programie “Klatka po klatce” realizowanego przez WP SportoweFakty.

Arman gadał dużo przed walką, gada dużo po walce. Role są podzielone. Ja robię akcje w klatce, wygrywam, a on gada, jest piękny i nosi markowe ciuchy. To tyle. Jestem sportowcem z krwi i kości. Zrobiłem pięć walk w UFC, jestem na ósmym miejscu w rankingu UFC. Arman zrobił pięć walk czy tam sześć i jest dalej za mną.

– powiedział polski wojownik. Czy saga po walce Gamrot-Tsarukyan przez te słowa zostanie zakończona? Nie wiadomo. Cały czas to Ormianin wraca do tematu i wbija szpilki Polakowi, ten jednak trafnie odpowiada na słowa “Ahalkalaketsa”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis