MMA PLConor McGregorMateusz Gamrot odmawia potencjalnej walki z McGregorem: Ja chcę sportowców, a nie biznesmenów!

Mateusz Gamrot odmawia potencjalnej walki z McGregorem: Ja chcę sportowców, a nie biznesmenów!

Mateusz Gamrot to coraz wyżej wschodząca gwiazda największej organizacji MMA na świecie – UFC. Polak ostatnio zadebiutował na 8. miejscu w rankingu wagi lekkiej zamieniając się miejscami z Conorem McGregorem.

Mateusz Gamrot

I właśnie ta zamiana miejscami oraz pomysł na potencjalną walkę z McGregorem był jednym z tematów rozmowy Mateusza Gamrota, który był gościem dziennikarskiej legendy sportów walki – Andrzeja Kostyry.

Co ciekawe, “Gamer” odmawia potencjalnej walki z najbardziej medialną postacią w światowym MMA.

Mateusz Gamrot odmawia potencjalnej walki z McGregorem

“Gamer” ewidentnie znajduje się aktualnie na fali wznoszącej, podczas gdy McGregor raczej się ze szczytu świata MMA zwija. Dlatego właśnie Gamrot skupia się na nazwiskach, będących rankingowo wyżej od niego:

“Nie tyle wyprzedziłem Conora McGregora, co zamieniłem się z nim miejscami. Ja wskoczyłem cztery oczka do góry, a Conor cztery oczka w dół. Oczywiście, prawie każdy sportowiec chciałby walczyć z Conorem McGregorem ale to bardziej ze względu medialności i pieniążków. Ja jako sportowiec nie chciałbym teraz z nim walczyć. Ja szukam wyzwań sportowych – sportowców z krwi i kości, a nie biznesmenów, którzy zajmują się teraz swoimi biznesami i marką swojej twarzy. Ja chcę być najlepszym zawodnikiem na świecie i chcę walczyć z najlepszymi zawodnikami na świecie.” – mówił w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Mateusz Gamrot w UFC stoczył już pięć walk, a jego rekord wynosił 4-1 i jest rozpędzony serią czterech wiktorii z rzędu. Co więcej, “Gamer” aż czterokrotnie zgarniał bonus pieniężny za najefektowniejsze walki na galach, w których brał udział.

Zobacz także:

Stifler w strachu? W sieci pojawiło się nagranie z treningu potężnego Bombardiera!

Serigne Ousmane Dia już w najbliższą sobotę stoczy swój drugi pojedynek w Polsce. ”Bombardier” na zasadach MMA podczas PRIME SHOW MMA 2 zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. W sieci pojawiło się nagranie z treningu Senegalczyka.

Szeliga ponownie o Bombardierze: K**wa napompowali go, mistrz jakichś tam sportów! [WIDEO] Widzieliście?

Piotr Szeliga na insta stories odpowiadał na pytania widzów. ”Szeli” ponownie wypowiedział się o ”Bombardierze”, który wystąpi w sobotę w co-main evencie PRIME SHOW MMA 2. Senegalski mistrz zapasów w Gdyni zmierzy się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis