MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot obrał na celownik kolejnego rywala w UFC. Zaprasza na walkę w grudniu

Mateusz Gamrot obrał na celownik kolejnego rywala w UFC. Zaprasza na walkę w grudniu

Największa obecnie nadzieja polskiego MMA w UFC – Mateusz Gamrot obrał celownik na kolejnego potencjalnego rywala. Polak publicznie rzucił wyzwanie 32-letniemu Amerykaninowi.

Mateusz Gamrot

“Gamer” ma za sobą trzy walki w UFC. Wszystkie zakończyły się bonusem pieniężnym za najefektowniejsze walki na galach, w których uczestniczył. Polak najpierw niejednogłośnie na punkty przegrał z Guramem Kutateladze, a potem wygrywał ze Scottem Holtzmanem i Jeremym Stephensem.

Teraz obrał cel na kolejnego Amerykanina.

Mateusz Gamrot obrał na celownik kolejnego rywala w UFC. Zaprasza na walkę w grudniu

“Gamer” napisał na Twitterze:

“Hej, Drew Dober, już wiesz jak bronić się przez zejściem do nogi? Jeśli tak, to zatańczmy w grudniu.” – zaproponował Polak.

Co prawda Drew Dober przegrał dwie ostatnie walki (z Islamem Makhachevem i Bradem Riddellem) to jest jednym z faworytów na kolejnego rywala dla Polaka w UFC. Tak wynika z analizy dywizji lekkiej, której dokonał portal lowking.pl. Bartłomiej Stachura z tego medium po analizie kategorii, w której występuje Polak doszedł do wniosku, że to właśnie Drew Dober jest najbardziej prawdopodobnym rywalem dla “Gamera”.

To jak, zrobią tę walkę?

Zobacz także:

Łukasz Brzeski z kontraktem w UFC po zwycięstwie na Contender Series 39!

Łukasz Brzeski (9-1-1) pokonał Dylana Pottera (10-6) na gali Dana White’s Contender Series 39 w Las Vegas.Występ ten przekonał szefa UFC i Polak otrzymał kontrakt z UFC

Karolina Owczarz akceptuje wyzwanie Juśkiewicz: Mocniejsze klepanie głupot w klawiaturę=mocniejsze klepanie w matę?

Wygląda na to, że mamy uzgodnioną werbalnie kolejną walkę na październikowej gali KSW 64, która odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Wyzwanie rzucone przez Sylwię Juśkiewicz przyjęła bowiem Karolina Owczarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis