MMA PLGamrotMateusz Gamrot o następnej walce w UFC: Pojawiły się pierwsze informacje…

Mateusz Gamrot o następnej walce w UFC: Pojawiły się pierwsze informacje…

Mateusz Gamrot (18-1) w mediach społecznościowych zdradził, że są już pierwsze informacje na temat trzeciego pojedynku w największej organizacji na świecie. Przypomnijmy, że ”Gamer” po ostatnim efektownym zwycięstwie z niecierpliwością czekał na następny występ.

Gamrot UFC

W ostatnim czasie były podwójny mistrz KSW wyraził również zainteresowanie pojedynkiem z Islamem Makhachevem (19-1). Dagestańczyk zdradził, że dalej ma problemy z dograniem następnego przeciwnika. Rafael Dos Anjos oraz Paul Felder – oni postanowili odrzucić propozycję.

Mateusz Gamrot wie już o następnej walce w UFC!

Mateusz Gamrot (18-1) w mediach społecznościowych zdradził, że pojawiły się już pierwsze informacje na temat jego trzeciego pojedynku w UFC.

Wraz z powrotem od razu pojawiły się pierwsze informacje na temat mojej kolejnej walki w UFC. #wkrótcewięcejwieści

Były podwójny mistrz KSW w pierwszej rundzie zdobywał obalenia, ale nie mógł na długo utrzymać rywala w parterze. Scott parę razy doszedł do celu z mocnym ciosem, ale wydawało się, że to Gamrot jest aktywniejszy czym zyskał przewagę. W drugiej rundzie chwila nieuwagi Amerykanina i boom!

Zobacz także:

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

MMA VIP: Klimatyczna zapowiedź konferencji gali Najmana. “Jeśli nie macie siana, to…” Widzieliście?

Druga gala organizacji MMA VIP zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak zawodnicy spotkają się w klatce, odbędzie się konferencja, którą główny organizator, Marcin Najman, bardzo aktywnie promuje w internecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis